Оръжеен магазин БУЛАРМС, София, чашки JSB

cdman

Администратор
Вече можете да пазарувате от оръжеен магазин БУЛАРМС и в интернет на адрес:
http://bularms.com/

Магазинът е официален дистрибутор за България на чашките и продуктите на JSB, както и на монтажите Sportsmatch. В магазина можете да намерите и множество други артикули, които намират приложение при стрелбата с въздушно оръжие.

За въпроси можете да ни намерите на:

Мобилен : 0879 424407, 0888 329125 , 0885 920568, 0878 271073
Мобилен на сайта: 0876 157992
Стационарен: 02/9557725

@ Email :
office@bularms.com

Skype: office@bularms.com

Адресът на магазина е град София, бул.Цар Борис III No:137 , вх.А , магазин 4 (локалното платно на бул. Цар Борис III, в отсечката между бул. Братя Бъкстон и бул.Гоце Делчев).

Очакваме Ви!

Поздрави,
Екипът на Оръжеен магазин БУЛАРМС


Ето и карта:

bularms-map.jpg
 
Последна промяна от модератор:

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
SirJohn ги вкарва от някъде, но трябва да го питаме. Каза за JSB Exact, че му излизат 15-тина лева
 

luft9waffe

Редовен Потребител
единственият СР ,който съм кпувал в бг е под формата на benjamin domed(черна кутийка)-14,3gr ,250бр,16лв. заглавието на темата прилича на въпрос ???


Едит: ivodoc Така става ли вече ?
 
A

Anonymous

Гост
JSB Diabolo EXACT Jumbo 5.5 - 250 бр 16.50 лв http://www.pyramydair.com/cgi-bin/pelle ... let_id=188
Магазина е БУЛАРМС - от Красно село като се тръгне по локалното платно отляво в посока Овча Купел и на 200м от Кр.Село има едно сравнително ново блокче - там е магазина. Продавача се опитва да стане нещо като вносител на марката, поне така ми каза.
Аз ще имам скоро 1 или 2 кутии Crosman Ppemiere cal. 4.5- 10.5gr (човек от САЩ ще ми ги носи, дано мине всичко точно по митниците....) - http://www.pyramydair.com/cgi-bin/pelle ... let_id=154
Нещо се обръках и взех по-тежките, а за пистолета ми ще са само хабене не оловото, та мисля да ги продавам за някой заклет FT фен, който ще ги оцени подобаващо. Ще пусна тема в пазара когато са при мен. ;)

Едит:
Ето координати на магазина за JSB:
БУЛАРМС. София, жк. Красно Село, бул. Цар Борис III 137.
Чакали количества скоро!
:yahoo:
 

cdman

Администратор
Вчера благодарение на подкрепата на Иво Радев от Булармс направихме малко сравнителни тестове на различни видове чашки от гамата на JSB. Ето кратък разказ в снимки.
Трасето - 2 коридора с мишени на 30 м, 40 и 50 м.


2008-11-15-jsb-1.jpg


Момчетата от поддръжката с последни грижи по трасето :D
2008-11-15-jsb-2.jpg


Инструменталния отбор, кой по-късно беше подкрепен от един талон и един AA S200.

2008-11-15-jsb-3.jpg


Обекта на тестовете:

2008-11-15-jsb-4.jpg


Кадри от процеса:

2008-11-15-jsb-5.jpg

2008-11-15-jsb-6.jpg

2008-11-15-jsb-7.jpg


Малко резултати върху мишените, навсякъде са групи от 5 изстрела:

2008-11-15-jsb-8.jpg

2008-11-15-jsb-9.jpg

2008-11-15-jsb-10.jpg

2008-11-15-jsb-11.jpg

2008-11-15-jsb-12.jpg

2008-11-15-jsb-13.jpg

2008-11-15-jsb-14.jpg


Двата отрива от последната снимка са моя грешка, следствие на неправилно обработване на спусъка преди стрелба.
Повече текстова информация с по-качествен снимков материал се очаква в предстоящия брой на сп. GUNS.BG
 

vanko

Редовен Потребител
Говорих днес с Иво от Булармс за чашки JSB-Exact в 5,5.Имат ги в разфасовка 250бр - 16лв.Очаква след около месец да получи JSB Джъмбо Монстер 200бр в кутия 5,5 пак са на 16лв но са 1,65гр.Колегата Sol се интересуваше а и за всички които искат по тежък проектил..
 

Sol

Потребител
vanko написа:
Говорих днес с Иво от Булармс за чашки JSB-Exact в 5,5.Имат ги в разфасовка 250бр - 16лв.Очаква след около месец да получи JSB Джъмбо Монстер 200бр в кутия 5,5 пак са на 16лв но са 1,65гр.Колегата Sol се интересуваше а и за всички които искат по тежък проектил..

Чак сега видях поста, колега. Благодаря за информацията, това за "JSB Джъмбо Монстер"-а е доста интересно, а за Exact-а - трябва да измисля нещо да ми пратят десетина кутийки... Ще звънна утре от работа, че явно при нас няма да ги има скоро. Още веднаж благодаря! :cheers:
 

poacher

Потребител
vanko написа:
...Очаква след около месец да получи JSB Джъмбо Монстер 200бр в кутия 5,5 пак са на 16лв но са 1,65гр.
Чашките скоро ще са налични :)
Има голяма вероятност цените да се коригират надолу с до 10%.
Информацията е от извора ;)
 
A

Anonymous

Гост
Ходих преди 2-3 дни да си купувам чащки за Зоракито.
Имам една тестова кутийка ЖСБ, бях си купил и ЖСБ Екзакт 4,52мм, представяха се отлично, с изклющчение на острите - Стратон май бяха. Не че е лоша групата, но останалите правят по-добра.
Реших да си взема и плоски, все пак са по-добри за мишени.
В магазина имаше три различни вида плоски. Всичките бяха ЖСБ Мач Диаболо, все 4,52мм. Зелена, жълта и май синя кутия. На зелените пишеше, че са за въздушни пистолети, купих от тях.
Не се сещам за теглата на другите два вида (вид е силно казано, на картинката бяха все еднакви, минимална разлика в отбелязаното тегло), но зелените са най-леките. На усет, сравнявах теглата на пълните кутийки, на зелените нямаше посочено тегло.

Та въпросът ми е някой има ли наблюдения върху трите вида плоски ЖСБ в 4,5мм? Какви са реазликите, освен теглото? Кои са му се сторили по-добри...
Такива работи
 

poacher

Потребител
До края на календарната година чашките JSB са на промоция -10%.
Запасявайте се :) Новите модели също са пристигнали.
 

vanko

Редовен Потребител
По официална информация утре след обяд или най късно във Вторник, JSB Джъмбо Монстер ще бъдат в магазина на БулАрмс ^-^ :rambo:
 

lynx

Редовен Потребител
Който ще взима от новите модели чашки, да побърза че аз днес им поразчистих стоката и сега магазина е малко по-широк. ;)
Нямам търпение да пробвам прочутия Мостер.
Пичовете от БулАрмс казаха , че в скоро време ще правят пробни стрелби на Бонсови поляни и ще има ревю за новите модели ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Те са под 1 грам и са доста неподходящи за моята пушка, най-вероятно ще летят като оси.
Не съм взел, иначе ги имаха в наличност.
 

lynx

Редовен Потребител
Ммм, да! Едните са 2 пъти по-тежки от другите.
Сега като разглеждах различните модели чашки, за пореден път се убеждавам че JSB се отличават от останалите марки с отличната изработка, никакви забележки в тази насока.
Дори и Баракуда Мач като се сложи до някоя JSB и изглежда някак евтина и недовършена.
 

vanko

Редовен Потребител
Днес стреляхме най малко 3часа в един изоставен обор при пълно безветрие.Не намирам кой знае ква разлика от Баракудата и Монстера :-\ Стреляхме и с JSB Джъмбо Хеви и като че ли те се държаха най добре на 60м. Това обаче на закрито а на вън и при лек вятър тежката чашка няма база за сравнение :rambo:
 

lynx

Редовен Потребител
За Монстера предполагам, че ще е добре да пробваш как лети при различни скорости /мощности/.
Някои чашки си летят добре и 190 м/сек а на други и 290 им е малко ;)
 

andi

Редовен Потребител
почти невъзможно е според мен , да се направи такова обобщение за чашките ! едно е при пцп , друго при пружинка . дори при пцп има разли4ни цеви - стъпка , дълбочина , брои и вид на нарезите . със , или без шок . много е важна дори разлика от няколко джаула . важно е и на колко метра се стреля !
имам 4ашки които на 50 м са една дупка , а на 70 половината ги няма в мишената !
две еднакви пушки , с еднакви цеви, но само с 10 % разлика в джаулите - харесват разли4ни чашки !
моята ПП с оригиналната пружина харесваше едни, с дианската други ???
и тн , тн ................. , нарочно не споменавам марки на чашки и пушки !

Мисля че наи добрия вариант е примерно няколко човека , или регионална група да купи колкото може повече различни кутии , да си ги разделят и яко тестове и :rambo:
:cheers:
 
Нагоре