Общи дискусии

rashko

Редовен Потребител
Milen написа:
piperov_pipi написа:
Всички Бургаски майстори на БЕНЧРЕСТА тренировка на 12.01.2014г. от 11.00 ч. ПРИСЪСТВИЕТО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО за отсъствие ще има строги санкции...
Последно утре или в неделя? Или може би от утре?


+1?
 

rashko

Редовен Потребител
Да е жив и здрав Дядо Данчо че ни събира!!!!


 

Attachments

  • 20140112_124734.jpg
    20140112_124734.jpg
    1.2 MB · Прегледи: 96

Milen

Потребител
Браво на Дядо Данчо, че ни научи на някои работи! Но малко се разсеяхме с темата "Дестилация на алкохол и отлежаване в дъбови бъчви" и темата за "Стрелба от маса" остана на второ място. Но класата си е класа! Дядо Данчо може много! И го доказа (или щеше да го докаже точно не помня ....). :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Дано да сте "попили"от уроците,но като ви гледах "тетрадките" ,май ще трябва нова "лекция" ;) :cheers:
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Абе гледам по масата едни тетрадки с формата на чаша пълна с вино, други тетрадки с формата на мезета разни, ама тетрадки с формата на пушки и мишени не видях мамка му. Явно окьоравявам вече. А иначе сте на прав път - учение му е майката. Записвайте усърдно какво ви редят даскалите и после си пишете домашните редовно.
Данчо, давай им домашни брат - иначе няма да се научат. Мога дам примери за домашни упражнения, ама от уважение към учителя няма да го сторя.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Milen написа:
Не бе Ники! Писахме си домашните дето ни ги даде Дядо Данчо. :cheers:
Не се притеснявай Милене,Пак имаше "лекции".
Присъстващи бяха Дядо Данчо,Рашко ,Виктор (Тайсъна) и аз.Кебапчетата бяха вкусни ;) :cheers:
 

andi

Редовен Потребител
piperov_pipi написа:
...:shootup:...
свърши едрия лов и ако не ходя за бекаси ще ви проверя домашното...

Чувам тези дни гъските са ви нападнали , а останаха още 5 излета за водоплаващ . При нас ги няма и леко завиждам :-[
 

piperov_pipi

Потребител
Дидо, гъската е аджамийски лов, тук сме запалени по бекасарски лов нали знаеш, че бекаса е най-трудния лов...имаш около 3 сек. да стреляш и го няма, като магия е изчезва за нула време. Затова му викат кралски лов хем труден хем вкусно пиле хайде наслука събота и неделя. А аз ще проверя домашните на момчетата в неделя... :cheers:...
 

njatanasow

Редовен Потребител
piperov_pipi написа:
Дидо, гъската е аджамийски лов, тук сме запалени по бекасарски лов нали знаеш, че бекаса е най-трудния лов...имаш около 3 сек. да стреляш и го няма, като магия е изчезва за нула време. Затова му викат кралски лов хем труден хем вкусно пиле хайде наслука събота и неделя. А аз ще проверя домашните на момчетата в неделя... :cheers:...
Само да не си забравят тетрадките ;) :cheers:
 

Milen

Потребител
piperov_pipi написа:
А аз ще проверя домашните на момчетата в неделя... :cheers:...
Недей така Дядо Данчо, че се разтреперих целия! А в неделя го дават сняг и отрицателни температури! Идва моето време.
 
Нагоре