Нов потребител съм

mihailpuxi4

Потребител
Бутилка или компресор при положение че стрелям рядко Благодаря
 

Attachments

  • IMG_20230207_165838.jpg
    IMG_20230207_165838.jpg
    320.5 KB · Прегледи: 73

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Да,ако стреляш рядко и помалко(два-пет барабана) помпа върши работа,да е от неръждавейка оборудвай я и с филтри при възможност,мисля,че тук колега предлагаше помпи на добра цена.Отнисно помпата, помпа се бавно и ритмично и се смазва САМО със силиконова грес,нищо на нефтена основа!!!
За бутилка трябва да знаеш предварително къде ще я помпиш и това място да е сигурно във времето...а не инцидентно някой се навие да ти напълни бутилката, ма след два месеца иди го търси...
Компресора...малки големи,мобилни и не чак толкоз,прочети темата,кои стават и кои не,Ако компресора не ти е мобилен(да можеш да го ползваш там дето ще стреляш) ще ти трябва пак бутилка освен ако възнамеряваш да не стреляш повече от един резервоар!
 

mihailpuxi4

Потребител
Благодаря

В Пловдив Магазин Синята бездна ми казаха че пълнят

Гледах помпи хатсан с вграден филтър, за около 300 лева, не знам дали е изгодно и колко струва бутилка
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Гледах помпи хатсан с вграден филтър, за около 300 лева, не знам дали е изгодно и колко струва бутилка
Който му се помпи си купува помпа. Ти гледам си си купил пушка, значи ти се стреля. Купи си една бутилка и не си разваляй кефа с разни хамалогии!!!
 

mihailpuxi4

Потребител
Търся помпа за моя модел хатсан от Пловдив съм

Който му се помпи си купува помпа. Ти гледам си си купил пушка, значи ти се стреля. Купи си една бутилка и не си разваляй кефа с разни хамалогии!!!
Май на там вървят работите
 

Павката

Редовен Потребител
Бутилка!Има от 6л.-350лв
до карбонови 9л.около 850лв.По-малка от 6л. не купувай,защото ще я пълниш по-често ,а освен това зареждането е 10лв.
независимо от обема.
 

Астрален

Редовен Потребител
Търся помпа за моя модел хатсан от Пловдив съм
В Пловдив има поне 2 водолазни магазина в които ще ти напълнят бутилка до 300 бар. Както каза колегата по-горе, ако наистина ти се стреля, спести си хамалогията с помпенето. Освен, че ще спестиш някой лев в началото от помпата може да получиш и някои по-дългосрочни проблеми, които да ти занулят първоначалната икономия при покупката.
 

mihailpuxi4

Потребител
Благодаря на всички за отговорите, някой продава ли бутилка която е заверена за 2023 и станция за зареждане на ПЦП, ако е рекъл да продаде иначе от магазина не знам , колко струва
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Благодаря на всички за отговорите, някой продава ли бутилка която е заверена за 2023 и станция за зареждане на ПЦП, ако е рекъл да продаде иначе от магазина не знам , колко струва
 
Нагоре