Национална Среща яз. Копринка 7,8,9 Октомври

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Пускам тема и заковавам датите, тези дни ще отида до Хотел Роза за да видя все пак какво е положението и да запазя целия хотел за тези дати, да се надявам, че няма да има изненади и резервации за тогава.
За който не знае това е хотела http://hotelroza.biznes.bg/sdid.php?f=140 тука са посочени телефоните за резервация, моля само изчакайте да потвърдя датите преди да почнете да резервирате.
Състезание традиционно не се обмисля да има :D но както всеки знае може да се стреля в двора на хотела препоръчително е по-мощните пушки да се ползват със СМ все пак да не се вдига много шум. Аз все пак ще направя една разходка до старото място където бяха преди тополите да видя на какво прилича да видя става ли за нещо и ако има някаква възможност там да се стреля може да се помисли и за нещо като състезание евентуално макар и малко.
Почистете скарите и пушките, слагайте ракията да се изстудява и се гответе :D
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Рано го подхванахте Динко да не се разсърди,за 6-7 кила сърца да не дойде..
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ехаааааа. И аз чаках и е на факт е вече.
Там сме.
ПП. Макси тая е по актуална за събитието.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ма той двора си е перфектен.
Всичко ни е на 1ръка разтояние.
Тя тая среща е повече да се видим отколкото да ема надсрелване.
 

dinkata

Редовен Потребител
Не се занимавай с глупости, Любо ! Наистина двора е перфектен... има 197 срещи със състезания :)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Всичко е уредено, така че може да запазите стаи.Тъй като ще има някакви работници към ВЕЦ-а има няколко резервации за 2-3 стаи останалото е за нас. Само при резервацията казвайте че сте за националната среща. Ако няма места може и палатка да се разпъва срещу 5 лева.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
И аз си запазих вече .....
:p
Че нещо стаите кът били,ма бунгалата били свободни.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
И аз мислех от четвъртък между другото,един ден риболов...
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ами айде де.
Докато ловите риба аз ще ви пазя от мечки.
Пък може и аз да хвърля.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
И аз съм готов. Семейно. Последната стая 213 запазих. Има свободен само един апартамент.
 
Нагоре