Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата

mitaka

Потребител
Вземи си бързомер с 11степенно регулиране на точката В сайта на Пушка има за 40 лева
 

Licho

Редовен Потребител
Колега,ако е така,то ти си готов състезател.Браво!
Днес погледах тренировка на състезатели от същото разстояние с"Морини"и "ТОЗ"(малокалибрени)И при тях откатът е минимален,но те не го могат това.
 

lynx

Редовен Потребител
И на мен ми прозвуча доста пресилено.
Гледал съм стрелби от майстори от 10 метра и мишените не са "дупка у дупка".
 

Licho

Редовен Потребител
Не влагам ирония и бих се радвал ако колегата е постигнал това.
Има и такива майстори.В казармата, началник -щабът на полка (лека му пръст!) имаше ръка като станок. Хвана се на бас с един офицер,че от ръка , с един изстрел,ще уцели кокардата на фуражката му, от 25 м ,със служебния си Макаров".Е,наистина го направи !!После го изпрати във "финансова служба" за да си плати и поръча нова фуражка...
Извинявам се за отклонението от темата!
 

andrey.y

Потребител
хм, 25м бирена капачка без опора с две ръце предполагам е трудно постижимо. За спортен пистолет 25м мишените са 50x50см. 10-ката е много по-голяма от бирена капачка!
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Вие па к'ви сте, за буквата се хващате. Човека от кеф е преувеличил малко.:D
 

azidhaka

Новодошъл
Да, признавам си, уцелих я няколко пъти на първата стрелба, обаче на втората нито един път. Въпреки опитите за стабилизиране на ръката с бира :)
 

andrey.y

Потребител
Не съм сигурен, че бирата може да помогне но затварянето на очите би стабилизирало ръката, но тогава не можеш да се прицелиш. Стрелбата е психологически спорт!
 

рангел

Потребител
Трябва ми помощ относно зораки! При разглобяването изгубих една дребна част от някъкав клапан. Та въпроса ми е някъде в бг дали продават такива неща
 

azidhaka

Новодошъл
Колеги, една секунда след изстрел започна да се чува един звук "хлоп", все едно се затваря клапан или нещо подобно. Потенциален проблем?
 

Ivory

Потребител
Колеги, една секунда след изстрел започна да се чува един звук "хлоп", все едно се затваря клапан или нещо подобно. Потенциален проблем?
Според мен е нормално и при мен се чуваше такъв звук и не съм имал проблеми.Гледал съм клипове ,на който се чува такъв звук след изстрел.
 

рангел

Потребител
Някой знае ли разликата между hp-01 и hp-01-2 , защото аз не намирам. Тук е и мястото да се похваля, днес се сдобих с чисто новите hp-01-2. Цената му при комшиите е смешна в сравнение с нашите магазини!
 

Attachments

  • IMG_20180928_203922.jpg
    IMG_20180928_203922.jpg
    196.6 KB · Прегледи: 99
  • IMG_20180928_204041.jpg
    IMG_20180928_204041.jpg
    310.6 KB · Прегледи: 96
  • IMG_20180928_203948.jpg
    IMG_20180928_203948.jpg
    142.2 KB · Прегледи: 93

Nikola

Потребител
Чист подарък. Само не ми харесва при този пистолет - няма заводски приклад (въпреки че лесно де прави) и многото пластмаса, която вярвам, че е здрава.
 

рангел

Потребител
Нагоре