Мишени които ни радват

vanko

Редовен Потребител
Снощи Атанасов ми прати една мишена 35изстрела 350точки,цяла нощ не съм спал :wall: ;)
Та реших днес да пострелям,та дано някой ден го стигна пък що да не го и мина :D :-\

dsc02412_12_13670_30427836.jpg


dsc02415_3_011f1_30428027.jpg
 

vanko

Редовен Потребител
njatanasow написа:
Ами ти вече си ме изпреварил бре Ванко :yes: :bravo: :cheers:

Ти си без всякакъв контрол бе човек,тежък случай си ;) насреща ти да тичам,пак не мога да те стигна,ами вземи покажи мишената от вчера че наистина е перфектна, не я крий :no: :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Онази мишена е много "потискаща". Ще ти пусна една от днес,без много зор и след виното и луканката на Юлиян ;)
 

Attachments

  • IMG_0873.JPG
    IMG_0873.JPG
    544.3 KB · Прегледи: 240

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
А бе Ники престанете да правите и публикувате такива мишени бе хора. Вече съм на път да си подаря пушките на някого , крайно съм подтиснат.
;) ;) ;)
Вземете покажете на видео една тренировка с луканки и една със суджуци, че да се разбере разликата и тънкостите в стрелбата след употребата им. Ако има други тайни - например виното от лозе на южен склон,не се пръска или се пръска с еди какво си и т.н. споделете, какво само си криете НОУ Хауто.
:yahoo:
 

njatanasow

Редовен Потребител
А бе Ники престанете да правите и публикувате такива мишени бе хора. Вече съм на път да си подаря пушките на някого , крайно съм подтиснат.
Дидо,не ме бъзикай за думата подтиснат.Кажи как действа една такава мишена.А за виното и мезетата,нито дума.То не е мишена да я гледаш.Ела и ще опиташ ;)

 

Attachments

  • IMG_0866.JPG
    IMG_0866.JPG
    626.3 KB · Прегледи: 208

Milen

Потребител
njatanasow написа:
А бе Ники престанете да правите и публикувате такива мишени бе хора. Вече съм на път да си подаря пушките на някого , крайно съм подтиснат.
Дидо,не ме бъзикай за думата подтиснат.Кажи как действа една такава мишена.А за виното и мезетата,нито дума.То не е мишена да я гледаш.Ела и ще опиташ ;)
Ники, тази мишена да не е от Юлиан с Баретата на автоматичен режим? :cheers:
 

piperov_pipi

Потребител
Хванахте Дядо Данчо на легло болен и дай да си разиграваме коня, поне един вентилатор да бяхте пуснали... :yahoo:...
Браво за труда, който сте положили и за перфектната мишена... :bravo:...
 

njatanasow

Редовен Потребител
Тази вечер,след като се уморих едно хубаво,реших да пробва пушлето в 5,6 кал.Стрелях за група докато ми свършиха патрончетата ;). Получи се това. 25 изстрела в 11 мм.Значи сме готови за състезанието на 06.04 в Стара Загора :yes: :cheers:
 

Attachments

  • IMG_0943.JPG
    IMG_0943.JPG
    419 KB · Прегледи: 210

piperov_pipi

Потребител
Малко лов по 20 изстрела... :D...
 

Attachments

  • DSC00165.jpg
    DSC00165.jpg
    217.3 KB · Прегледи: 165
  • DSC00166.jpg
    DSC00166.jpg
    216.6 KB · Прегледи: 154

njatanasow

Редовен Потребител
Отдавна не съм се "хвалил" ;) затова ще пусна две мишени от днес,а повода е,че много бърниках пушката,и когато вече се отказах,тя ме изненада приятно :)
Започнах с мишена №1 на шега,защото налягането беше останало 80 бара в пушката.Стрелях с о,475 на 25 м.
Завърших мишената на 67-8 бара.
Хареса ми,и повторих опита само че с 0,51 и пак от 80 бара до 66-7 бара.
След стрелбата измерих скоростта при 66 бара с JSB 0,51 241м/с.На колко съм почвал не мерих.
Мисля че стрелбата мина на правоток ,независимо че съм с редуктор.Само дето се мъчих да го глася да стреля на 90 бара.
Това е ,за сега съм доволен,ще видим утре как ще е :D :cheers:
 

Attachments

  • IMG_0955.JPG
    IMG_0955.JPG
    586.4 KB · Прегледи: 253
  • IMG_0960.JPG
    IMG_0960.JPG
    571.6 KB · Прегледи: 185

SAIGAA

Потребител
браво браво - аз кога ли ще стигна до такава стрелба се питам мамка му :wall: , все немога и немога да направя такава стрелба
 
A

Anonymous

Гост
На първата мишена ,на позиция 14 се вижда как дзамбата е увлякла малко хартията.
Хайде стига с тези маркирания на тезгяха с чукчето. :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
mmst написа:
На първата мишена ,на позиция 14 се вижда как дзамбата е увлякла малко хартията.
Хайде стига с тези маркирания на тезгяха с чукчето. :cheers:
Тишо,всеки с номера си.Уча се от .......
В съшност,очаквах "градивна" критика ;) :cheers:
 
Нагоре