Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

sts1969

Редовен Потребител
Красива са я направили с този дървен приклад, турците правят много хубави дървени приклади...но е много тежка с тези 4,350кг. Почти килограм от горе над другите модели, предполагам че е заради дървенията...което си е добре защото на моята 125, пластмасовият приклад сдаде багажа след 200 чашки, де-що имаше болт се изкриви от отката. Малко ме притеснява тази облечена цев, дали не са спестили от дебелината на цевта под щрауда ??? тези 305м/с при 5.5мм. чашки си е под въпрос, а и не видях цена ???
 

antoanbs

Потребител
Ами само извън БГ я намирам 350-70 евро в Бургас вортекс няма а тозо нов модел да забравя и за това питам дали някой знае в БГ да ли се предлага
 

xpresident

Редовен Потребител
Заримекс могат да ти я доставят, но когато имат поръчка. Питай ги, може да е скоро. Освен това очаквай да те мотаят поне месец повече.
 

antoanbs

Потребител
Остава опция да си я купя направо от комшиите понеже съм почти всяка седмица там ама не знам как седи въпроса с минаването на границата и регистрацията в бг
 

lynx

Редовен Потребител
Наскоро някой колега от форума се беше похвалил, че си е донесъл нова пушка от Турция и преминаването с пушката през границата не е било проблемно.
За съжаление не помня кой беше колегата.....
Това обаче не означава, че в Турция турските пушки са по-евтини от продаваните в нашите магазини.
Покупката "от извора" не гарантира задължително най-ниската цена.
За уведомяването в служба КОС е без значение дали пушката е съпроводена с турска или българска фактура, важното е да им се предостави някаква фактура.
 
Последна промяна:

antoanbs

Потребител
Да се похваля от днеска съм със 1250 с гп на Митака

Днес пострелях на 25 метра доволен съм но нещо със снимките нестава

ето какво направих на 25 метра с 1250ката колкото можах да прострелям сам оптиката стрелях от една пластмасова маса на възглавница и малко се клатеше с някакви сръбски сачми 1,32грама https://www.facebook.com/photo.php?...45078579.99160.100000723028526&type=3&theater
не мога да кача по друг начин снимка вие кажете за такава пушка добре ли е групата или не става?
https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.ne...24_1047847861915971_6391939050402630186_o.jpg
 
Последна промяна от модератор:

antoanbs

Потребител
но имам мерак да я тествам със станок на хубава неподвижна маса и със някакви хубави сачми но в БС няма нищо по добро от едни немски H&N мисля че бяха а аз стрелях с динамик
 

st_beer

Редовен Потребител
Като идвам за сафрид другата седмица (ако времето даде ръка) ако искаш може да ти взема от нашия магазин в Ямбол и да ти ги донеса. Пък няма да е лошо да си натовариш и каяка да покараме и си половим заедно до острова на Созопол и без друго не сме виждали от 2012.
 

antoanbs

Потребител
ок аз днеска взех една кутия от колега от Бургас:) 1.175 г а за седмица може една копринка да направя писаха във форума ама не е на 100%
 

Еньо Ченешев

Новодошъл

antoanbs

Потребител
това е стария модел не е с куатро спусък не е вортекс и цевта е по различна

Здравейте сега се връщам от стрелба искам да похваля митака за невероятната гп която е направил на 1250ката и на талеп от който взех пушката по повод точността може да ме изкарате лъжец но на 100 метра бутилка от айран белите дето са изправена паднала няма пропуск само слагам на второто деление на милдот скалата и бутилката подскача снимки няма да кача на мишени понеже правилника не позволява

:winner::wall::wall:Забравих да ви кажа в сафари в Бургас как ме хванаха за канарче с хатсан 125 от 120 крачки дупчел пътен знак

Явно всеки е минал на пспта и не стреляте с пружинки никаква активност тука
 
Последна промяна от модератор:

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
За съжаление е така.
Пружинките, особено тези от темата, са предпочитани предимно от хора с първи досег до въздушни пушки.
Почти всеки от нас е минал от тук, в това число и аз, в стремежа си да дупчи и троши.
След известно време разбира, че удоволствието, когато стреляш и улучваш е по-голямо, но с пушка, която подскача като дива коза в ръцете ти
това е трудно да се случи.
Първо се радваш, когато уцелиш А4 на 30м, след време група от 30мм на същата дистанция вече не те удовлетворява.
Виж снимки на мишени на колегите в съответната тема.
 

antoanbs

Потребител
Ами аз съм имал и псп ама това помпене не ме кефи идиотско ми е а не мога да се разхождам с бутилка под мишница а за точност на 100 метра с 1250 с газова пружина направо съм повече от доволен бутилка от айран си я целя без проблем и немъкна бутилки помпи
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Привет колеги. Един познат иска да сменя маншета на METEOR 135. Аз му казах че е същия като на HATSAN 135. Все пак са едно и също нещо. Нали не съм го излъгал и няма никаква разлика между двете? Аз пушката не съм я виждал.
 

guns.n.roses

Новодошъл
здравейте колеги.Днес се здобих с хътсан 125 6,35 чисто нова обаче ме притеснява това че мирише на изгоряло след изстрел и излизат искри ... това нормално ли е ?
 
Нагоре