МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

Dominus

Редовен Потребител
Кой да каже. На мен лично подобни приклади, издути и тумбести на ми допадат. Харесвам по-тънки, рехави. А може някой да си го хареса.
 

lynx

Редовен Потребител
Не е лошо, че булпапчето се появи най-накрая. Важното е, че АА се движат лека полека напред.
Леко съм разочарован: видимо гадничък спусък, стоманен резервоар, мъртво роден редуктор, пушката е тежка и шумна, а цевта е мини :D
Малко прекалих с плювните, има и по-лоши пушки :D Тая с малко човъркане ще стане Еър Армс! ;):cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Леко съм разочарован: видимо гадничък спусък, стоманен резервоар, мъртво роден редуктор, пушката е тежка и шумна, а цевта е мини
....гадно измислен лост за презареждане, два пръста просвет между резервоара и облеената цев, спокойно можеха да спретнат добре работещ модер и тая осмицата сякаш няма място отпред... и аз спирам :)
 

оги-пз

Редовен Потребител
Според мен единствен недостатък е резервоара. Иначе пушката ми харесва.
 

Dominus

Редовен Потребител
Новия резервоар на финала. Малко по-малък, но достатъчен. 250гр. по-лек, въпреки наличието на манометър отпред. Цветове на вкус. Има още в дъгата.
 

Attachments

  • IMG_20170506_211810_1.jpg
    IMG_20170506_211810_1.jpg
    90.2 KB · Прегледи: 105

anibis

Редовен Потребител
Новия резервоар на финала. Малко по-малък, но достатъчен. 250гр. по-лек, въпреки наличието на манометър отпред. Цветове на вкус. Има още в дъгата.
Шапка ти свалям!
 
Последна промяна от модератор:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Павка, стария какво ще го правиш? Коя година е пройзведен?
 

Dominus

Редовен Потребител
Не ми трабва, но е дупкан за редуктор. 2011
 
Последна промяна:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами ако е на същото място като моя ще ми свърши работа.Моя е 2009 и след две години вече няма да ми се ползва.В Русе ще го видя и ако не ти трябва ще се разберем.Благодаря ти предварително.
 

lynx

Редовен Потребител
Порция интересни нови прикладчета за Air Arms 300, 400 и 500
(само за цените не питайте, че направо не са за казване :p)
 

apapazov

Редовен Потребител
Дядо Коледа ми донесе Air Arms EV2 mk2. Много съм щастлив ,но нали много хубаво не е на хубаво се появи следният проблем.
Имам теч на въздух от атмосферния отвор на редуктора. Теча е сериозен и за денонощие пада от 200 до 50бара. Скоростта на пушката се движи от 236мс до 245мс с не мерени чашки. Като в повечето случаи е в рамките на 1-2мс. Дори и оставена без да стреля за5мин. Скоростта е пак около 240мс. Някой колега с такава пушка може ли да ме ориентира горе долу къде е проблема и как да се справя с него.
Благодаря на отзовалите се предварително.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ей затова ги намразих тия редуктори и затворих страницата с тях отдавна. Настройки, о-пръстени, пружинки и незнам си кво си и накрая да ти развали кефа или да те предаде баш, когато не трябва.
 

lynx

Редовен Потребител
Трудно ще го оправиш сам, ще ти трябва стенд за тези редуктори и е връткаво да го поправиш кадърно.
Ако го претупаш, скоро пак ще протече от същото място.
Първи вариант: сваляш редуктора и го пращаш на някой до го поправи/примерно Божо, Румбата или някой друг с ЕВ-2/.
Втори вариант: купуваш си резервни части от Ибей, правиш си стенд при стругар и си го кордисваш сам на правилното налягане.
Трети вариант: махаш редуктора и го заместваш с втулка.
Четвърти вариант: стреляш си така и не му обръщаш особено Фнимание :D
 
Нагоре