МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Като за 25 м и таз къса цев става, но не е впечатляващо. Иска си редуктор и убавка цев.
Пробвай 50-те метра, дано да е по-добре. Не знам тази дължина каква скорост ще харесва, но чашките при 275 коват.
ПП. Изтърва една перфектна Cz в тоз калибър.
 

anibis

Редовен Потребител
Миро, тези 280м/с с 1.175 JSB ли са?
Да с JSB 1.175гр.
Като за 25 м и таз къса цев става, но не е впечатляващо. Иска си редуктор и убавка цев.
Пробвай 50-те метра, дано да е по-добре. Не знам тази дължина каква скорост ще харесва, но чашките при 275 коват.
ПП. Изтърва една перфектна Cz в тоз калибър.
Пеко знам е цевта,но сърце не ми дава тая хубавата цев,да е резна на 350мм,за булпапа,та реших да си взема нещо буджетно,все пак това е пушка за...
Вярно че не е кой знае какво постжене но все пак това е хатсанска цев, и е дълга 35см. Ще го видя какво може и на 50м но предполагам че ще ми задоволи нуждите,е няма да стане като предния булпап,това съм на 100% сигурен,но от това късото"чудо" не очаквам бенчрест резултати.:cheers::rambo:
 
Последна промяна:

vencibull

Потребител
Силно се съмнявам 22 жени инспектори да преглеждат ръчно всяка съчма! Което ме кара да не вярвам и на останалия текст :)
 

sts1969

Редовен Потребител
Днес най-после ми остана малко време на село, и пуснах няколко изстрела по мишени от рест. Жалко че имаше сериозна мъгла и не останах много доволен от резултата.
В първата мишена са 8 изстрела за група на 25м.
Във втората мишена пуснах по един изстрел във всяко кръгче, белият център на кръгчетата е 3мм. Средата на горният ред ми беше за прострелка. Останах с впечатление че мъглата и високата влажност доста бъркат стрелбата.
DSC_0967.JPG DSC_0968.JPG
 
Последна промяна:

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Стреляйки днес спонтанно ми дойде идеята да си "доизпразня цилиндъра" по една от мишените.
Корекциите ми за вятър варираха от о--о--|--о :)
Дистанция 36м, брой изстрели 55-60 бр.
Та ето го и резултата.
 

Attachments

  • IMG_20150905_121419.jpg
    IMG_20150905_121419.jpg
    177.8 KB · Прегледи: 86

sts1969

Редовен Потребител
Повчера какъв гаден ветрец ме въртя на 25м. (на 50м. са 8 бр. в мишената с 20ст.) Намерих страхотно местенце за стрелба на 3-4км. от Провадия и с Васко от Варна посяхме малко олово. DSC_0980.JPG DSC_0983.JPG DSC_0974.JPG DSC_0976.JPG DSC_0991.JPG DSC_0990.JPG 05.09.2015г. Измътец 8бр. 50м. с вятър.JPG
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
И при мен групата се измества когато стрелям с различни чашки...едва ли има пушка която да не измести групата, мести се даже ако сменя заглушителя със стрипер, но винаги се запазва големината на групираност.
 

Dominus

Редовен Потребител
Пушката мести попаденията защото има малка, макар и незабележима грешка в цевта.
 

xpresident

Редовен Потребител
Точно това си мисля и аз. Мисля да пробвам днес без модератор, той също променя трептенето.
 
Нагоре