МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

lynx

Редовен Потребител
Миро, защо нова цев?
Виж че всичко е десятки.
Не забравяй, че за 25 хикса трябва да си изключваш сърцето да не тупка ;)
 

anibis

Редовен Потребител
Gadnqra написа:
Миро сложил си редуктора май. На колко го настрои?
Мисля че е на 110бр е настроен редуктора,но майстора нека да си каже най добре.
Нямах гориво в бутилката,та заради това не съм направил цялото замерване на пушката.
Пуснах 20-на изстрела,и това което показа редуктора,и пушката на мишените много се изкефих.
Все пак пушката си е от всякъде самоделна,не е някоя фирмен булпап.Но все си мисля че доста класни пушки ще ги замисля леко. :D
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Ip80sySiLtM
Миро, защо нова цев?
Виж че всичко е десятки.
Не забравяй, че за 25 хикса трябва да си изключваш сърцето да не тупка ;)
Рачо за 25 хикса си прав за сърцето,но все си мисля че ако цевта беше Валтерска нямаше да ги има тия 2-3 флаера. :rolleyes: :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Миро, пушката стреля перфектно :bravo:
п.п. предлагам ти да пуснеш своя марка самоделки, ще засрамиш доста лачени пушкала! :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
methaa написа:
Миро, пушката стреля перфектно :bravo:
п.п. предлагам ти да пуснеш своя марка самоделки, ще засрамиш доста лачени пушкала! :cheers:
Щом ще оставя големия Дейстейт да си почива,а той стреля,не е да не стреля,и ще взема на Пазарджик самоделката,за сега по добре стреля самоделката. :pardon:
Дано да не ме предаде нещо на самото състезание,все пак си е самоделен булпап не е фирмен. :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
anibis написа:
......................................................................,все пак си е самоделен булпап не е фирмен. :cheers:
Какво значение има дали е самоделен или фирмен булпап.Когато всичко е пипнато и направено както трябва съм убеден ,че един самоделен уникат може да постигне много повече и много по добри резултати от една пушка била тя и фирмена ,но масово производство. Затова и всички автомобили ,мотори и други които са ръчна изработка и уникати са винаги много скъпи. Желая ти много успех в състезаниетои достойно представяне на пушлето
От както си купих скакалеца разбрах какво е да се срещнете пушка и стрелец един за друг. Това е била моята пушка която съм търсил от както това ми е хоби. Толкова хубави моменти ми донесе и все още носи ,че нямам как да ги опиша във форума. :cheers: :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Цитат

Миро, защо нова цев?
Виж че всичко е десятки.
Не забравяй, че за 25 хикса трябва да си изключваш сърцето да не тупка ;)


Рачо за 25 хикса си прав за сърцето,но все си мисля че ако цевта беше Валтерска нямаше да ги има тия 2-3 флаера. :rolleyes: :cheers:

Щом ще оставя големия Дейстейт да си почива.....

Тая самоделка стреляше много добре на правоток още като беше в 6.35 а сега е с цев от Хатсан АТ44 и то с рязах шок! Браво на Румен/ scandalo, редуктора работи прекрасно и си каза думата а ако и сложиш една CZ или LW цев големия Вълк може и да ръждяса, той и без това май отдавна си почива.

п.п.
Защо на бенч мишената пише Беров ???
 

FreeMan

Редовен Потребител
Днес vas2308 от ФТ поза седнал, кал.4,5, 16j - комар на 30м!
 

Attachments

  • mosquito-4.5cal.jpg
    mosquito-4.5cal.jpg
    54.4 KB · Прегледи: 105

st_beer

Редовен Потребител
Еееееееееееехееееее какви са тия комарите по вашите ширини. То много мръвка по листа много нещо. Сигурни ли сте ,че е било комар това което е размазано. Освен кръв по листа гледам и се насрал като го треснал. ;) ;)
 

petkof

Редовен Потребител
st_beer написа:
Еееееееееееехееееее какви са тия комарите по вашите ширини. То много мръвка по листа много нещо. Сигурни ли сте ,че е било комар това което е размазано. Освен кръв по листа гледам и се насрал като го треснал. ;) ;)
Той FreeMan не го е убил, само го е скопил!Явно бая космат е бил,че и косми са хвърчали! ;) ;) ;)
 

FreeMan

Редовен Потребител
Стига бе, не бях аз - при моя калибър комарите ги шия от другата страна и нямат време да се пльокат. ;)
А дали е било комар - вярвам на Васко, анонсира го преди да стреля, а и през Сайтрона на 30м. му е броил и краката.
Тази вечер комарите нападаха през поне кило репелент по мен - мноого гладни... е, вече един по-малко ;) ;) ;)
 

staif

Редовен Потребител
по нашите ширини не ги размазваме така :D целим ги между шестото и седмото ребро ;)
иначе-мишената е класика ;) ;)
 

sts1969

Редовен Потребител
Днес най-после времето даде възможност да си прострелям новата оптика :)
Разполагам с разстояние 30м. Хатсан АТ 44-10, JSB 1.03, от маса с двунога и задна опора, променлив на моменти силен вятър, 3бр. за прострелка на оптиката и 10бр. изстрели в кръгчето. :-[
 

Dominus

Редовен Потребител
Две групи от днешното разцъкване със скобника.
Дистанция 38м по рулетка.
Чашки jsb 0.547, 16j от фт
b3d2f14e2b26365063bf04beaab1d330.jpg
5997814b5ee79dff3c30bbfb7b877ff6.jpg

На металната тръба са 4бр.и се получи докато целех дръжката на едно листо. На хартията 7-8, не съм ги броил.
 

Карлсон

Потребител
Една мишена от днес, 28 метра, от маса с предна упора чувалче... На всяка прострелъчна съм опитвал различни чашки, естествено най-хубавата група е най-долу с ЖСБ 0,547... С плоскоглави чашки на тази дистанция е грозна картинка на мишената, било то и Р10 мачови.. Вятър на пориви от всякъде, стараех се да чакам, но...
 

Attachments

  • IMAG0408.jpg
    IMAG0408.jpg
    442.6 KB · Прегледи: 42

sts1969

Редовен Потребител
Една мишена от днес, 28 метра, от маса с предна упора чувалче... На всяка прострелъчна съм опитвал различни чашки, естествено най-хубавата група е най-долу с ЖСБ 0,547... С плоскоглави чашки на тази дистанция е грозна картинка на мишената, било то и Р10 мачови.. Вятър на пориви от всякъде, стараех се да чакам, но...

:bravo:Голям мерак имам някой ден да пусна няколко чашки с Фанито :cheers:
Това е от днешната ми заигравка преди да ме запука дъжда :D
 

оги-пз

Редовен Потребител
Вчера пострелях повечко за групи с новата ми придобивка.
Качвам една група от 9 или 10 истрела на 54м и една от 5 истрела на 54м.
Мислих че стрелям на 50м но после ,като примерихме с рулетката се оказаха 54м с лек вятър от ляво на дясно е тази с 10-те истрела , а тази с 5-те е при почти безветрие.
 

Attachments

  • 2014-09-20-1091.jpg
    2014-09-20-1091.jpg
    152.3 KB · Прегледи: 75
  • 2014-09-20-1087.jpg
    2014-09-20-1087.jpg
    149.8 KB · Прегледи: 72
  • 2014-09-20-1088.jpg
    2014-09-20-1088.jpg
    157.3 KB · Прегледи: 71
  • 2014-09-20-1089.jpg
    2014-09-20-1089.jpg
    147.6 KB · Прегледи: 70
Последна промяна:
Нагоре