МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

DeadShot

Редовен Потребител
Днес от стрелбището в Пловдив.За първи път стрелям с пистолет (е не броим газов) калибъра е 5.6мм (22lr) дистанция 20м.Честно казано стрелбата ми беше бърза (от мерак да пуцам).Тези отдолу са първите 4-5 изстрела и отидоха там,че бая стисках пистолета.Следващия път ще се постарая повече барем събера малко групата.
 

Attachments

  • IMG_20171213_140719.jpg
    IMG_20171213_140719.jpg
    170.8 KB · Прегледи: 86

DeadShot

Редовен Потребител
Благодаря!Като за първи опит и аз мисля,че е прилично.Честно казано никога не съм харесвал пистолетите но след днешната стрелба се запалих много!Дано по-често ми се отдава възможност да стрелям.
 

Karlito/Man

Редовен Потребител
Днес за пореден път събрах кросманчето и успях да пусна няколко вида чашки за група. Вятър 2-3 метра в секунда въртелив, по често попътен. Последно замерени 11,360 джаула. Ще ми се да измъдря от някъде още 2-3 джанки. Приемам всякакви идеи. Пушчицата в МК вариант- нова цевна кутия+ нов по- дълъг и добре уплътнен дотиквач, полиран ударник, подложка и полимерен водач на пружината, цев кросман - 600 мм.
 

Attachments

  • image.jpeg
    image.jpeg
    502 KB · Прегледи: 78
  • image.jpeg
    image.jpeg
    332.4 KB · Прегледи: 76
  • image.jpeg
    image.jpeg
    340 KB · Прегледи: 74
  • image.jpeg
    image.jpeg
    300 KB · Прегледи: 74
  • image.jpeg
    image.jpeg
    319.8 KB · Прегледи: 78
  • image.jpeg
    image.jpeg
    426 KB · Прегледи: 77
Последна промяна от модератор:

Karlito/Man

Редовен Потребител
Пробвах ( Ф 3; 3,5; 4; конусен Ф4-Ф3 ) със Ф 3,5 е най добре. Трансфер порта също е полиран.
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
По-тежък ударник може да спомогне за допълнителните 2-3 джанки.
Предполагам, че вариантите с по-твърда пружина си ги изпробвал вече и затова питаш.
 

Karlito/Man

Редовен Потребител
По-тежък ударник може да спомогне за допълнителните 2-3 джанки.
Предполагам, че вариантите с по-твърда пружина си ги изпробвал вече и затова питаш.
Пружина не съм сменял, не мога да намеря подходящ размер.

Колко ти е в диаметър шапката на клапана?
Клапанното тяло не съм го отварял, защото няма кой да ми направи ново. Ако намеря резервно, това ще е първото нещо с което ще експерементирам.
 
Последна промяна от модератор:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Какаъв рамер ти трябва? Има една от ръчна на Москвич, и мога да ти отрежа парче.
 

Karlito/Man

Редовен Потребител
:wall:

Какаъв рамер ти трябва? Има една от ръчна на Москвич, и мога да ти отрежа парче.
По спомен, щото чертежа не е пре мен Ф7,5*50мм. Диаметър на тела - 0,9мм, бр. Витки не помня. Когато погледна чертежа ще напиша точен размерв купува продава.
 
Последна промяна от модератор:

Karlito/Man

Редовен Потребител
Благодаря за идеите, на първо време ще търся резервно клапанно тяло и пружина.

Демек, по-здава от тази ли искаш?
Да. Моята със сигурност е поумекнала.
 
Последна промяна от модератор:

andi

Редовен Потребител
60м , китайски булпап . 20,30 часа , на фенер . Оптика Липърс 4-16х44 компакт . 30 бр . 1,17гр
пп вече ми беше много студено
 

Attachments

  • 20171215_190647[1].jpg
    20171215_190647[1].jpg
    641.9 KB · Прегледи: 89
Последна промяна:

slavev68

Потребител
Време беше да тествам . Махнах редуктора , сложих нова камера , малко по - голяма . Разтояние 35 м. Кал .- 4,5 -15 чашки в мишената . От прозореца на колата . С редуктора нямах такава мишена , но и скороста сега е друга . :))))
 

Attachments

  • B78E889E-FAF7-47C1-B320-BAF082344468.jpeg
    B78E889E-FAF7-47C1-B320-BAF082344468.jpeg
    379.8 KB · Прегледи: 80
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Махнах редуктора , сложих нова камера , малко по - голяма
Тук не схванах, при положение че си извадил редуктора зад редукторнта камера дали ще е по голяма или малка няма значение, тя е излишна. Иначе за мишената явно се вижда че по добра от старите. Направи това което ти казах и ми го прати.
 

slavev68

Потребител
Тук не схванах, при положение че си извадил редуктора зад редукторнта камера дали ще е по голяма или малка няма значение, тя е излишна. Иначе за мишената явно се вижда че по добра от старите. Направи това което ти казах и ми го прати.
:) Направих изцяло ново тяло за редуктора с по-голяма камера . Реша ли пак да си играя с него само пробивам отвор за да взима въздух и тествам . Сега го ползвам за удължение на резервоара и карам на правоток .
 

slavev68

Потребител
Днес поставих една древна и изключително бистра оптика на сампделката .
USA WEAVER 4X 1" MARKSMAN STEEL TUBE
Много съм доволен , направо умирам от кеф ! След мишената стрелях по капачки от минерална вода от 0,5 л. на същото разтояние . 10 от 10 .
Чашки - jsb еxpress 0, 510 g.
290-300 м/с .
 

Attachments

  • 38DB876B-89E5-439D-B84B-7319BC17D4BF.jpeg
    38DB876B-89E5-439D-B84B-7319BC17D4BF.jpeg
    500 KB · Прегледи: 73
Последна промяна:

luft9waffe

Редовен Потребител
Хубава група.По груби наблюдения малко под 25мм стс.Пиши поне с какви чашки и на каква скорост е стреляно.
 
Нагоре