КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 10-11.06.2017 г.

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
До колкото разбрах механа "Старата къща" в Троян извършват такива услуги.
Имат сайт и там има телефони.
Не съм говорил с управителя на заведението.
Доста задачи имаме около трасето и неможем да поемем ангажимент за печенето
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Резервен вариант в дупка-по хайдушки.Имам неръждаема тава с капак правена за такива процедури
 

cres

Потребител
Никога не съм го приготвял по този начин и не му знам тънкотите, ако някой се навие да го направи така - няма проблем.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Здравейте, аз да попитам. Канех се да присъствам този път, но по закона на мърфи не мога да дойда в събота. Та на вепроса: ако дойда за неделя дали ще е възможно да се пусна? Да взема и аз да пробвам това фт.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
До сега не е имало проблем да се участва само единия ден. Вярвам, че и сега ще е така.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Може да се участва и по един ден само. Всеки сам решава. Ще се радвам да се видим в неделя
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Здравейте, аз да попитам. Канех се да присъствам този път, но по закона на мърфи не мога да дойда в събота. Та на вепроса: ако дойда за неделя дали ще е възможно да се пусна? Да взема и аз да пробвам това фт.
Браво, много ме радва този пост :) ! От сърце пожелавам на приятелите от ФТ кервана поне по една такава публикация преди всяко следващо състезание :cheers: !
Колега Жоро, за втория състезателен ден планирам да имам пушка и мисля и аз да се пробвам да го видя що е това ФТ:sniper2:. Може да се пишем в двойка с теб :). Пък ако не стане това с пушката - ако няма да ти е проблем може да се пусна с твоята:). То не се допуска по регламент, ама аз съм се виждал с организаторите и ще опитам да ходатайствам... Ако не са ми забравили вече физиономията, де .... :( :sorry: :p
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз да попитам - ще има ли някой от петък вечер освен нас?
 

оги-пз

Редовен Потребител
Борбата да дойда беше ожесточена, но за тази година отпадам. Приятно прекарване момчета
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Жалко Оги. Благодаря за пожеланието.
 

Termina4

Потребител
В последния момент-някой да ми услужи с монтажи 30mm tubos :)
къде ще се съберем петък вечерта
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Колега имам ама са за 11мм.Предполагам че ще дойда в събота рано
 

BornToDrink

Потребител
И аз съм на терена вече, готов петъчни подвизи, та моля споделете къде е партито, че никой не познавам. :D
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Много моля някой да постне координатите на мястото - ще е полезно за всички ...
Благодаря предварително ... и не само от мое име :)
 

Termina4

Потребител
Изненада ме промяната на началния час през вторият ден...
Благодаря на всички за хубавите емоции и на организаторите за положените усилия
П.П. Не се плашете от дъжд и вятър те са част от играта
 

ivofox

Редовен Потребител
Благодарско на организаторите ,беше страхотно.Изкарахме си супер.Прибрахме се.Честито на победителите ,с този вятър беше много трудно трасе.
 
Нагоре