КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 10-11.06.2017 г.

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
И аз ще дойда да ви видя и да помогна с кавото мога на организаторите:). Рашко продължава да стреля с моята пушка и направо ме дразни вече :mad: ! Затова този път ще му обявя дуел. Поради липса на оръжие в международния клас аз ще участвам в клас 50 J - петдесетачки надиплени в ластиче :crazy: . Да видим кой ще спечели надстрелването :rambo::p ... ?!
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И аз ще дойда да ви видя и да помогна с кавото мога на организаторите:). Рашко продължава да стреля с моята пушка и направо ме дразни вече :mad: ! Затова този път ще му обявя дуел. Поради липса на оръжие в международния клас аз ще участвам в клас 50 J - петдесетачки надиплени в ластиче :crazy: . Да видим кой ще спечели надстрелването :rambo::p ... ?!
Дано това е последното състезание в което няма да вземеш участие
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Момци, изтече времето на предварителното записване за участие в надпреватата. Квотата е почти запълнена. Утре очаквайте сътезателните двойки. Благодаря от името на организаторите на всички проявили разбиране и са се записали предварително.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Препоръчайте място за спане!Близо до купона
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Вторият пост в темата указва този въпрос
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Публикувам списъка на състезателните двойки заявили участие в купа "Балкантрейд 2017".
Разместване ще има само, ако някой от предварително записалите се не се яви на старт. И съответно ще бъде допълван със записали се за участие на на място. Файла е екселски. Моля някой който може да го направи на снимка. Аз незнам как. Благодаря.
 

Attachments

  • Стартови двойки.xls
    18 KB · Прегледи: 24

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Жалко, че няма де се видим Симо.
Ще се забравим вече ееееееееееее.
Мисли му на София
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Две защото едната остава в Троян, нали Божо.;)
 

cres

Потребител
Привет на всички!
От доста време съм член на този форум ,макар и само четящ (то си ми личи по постовете).По повод предстоящите празници „БАЛКАНТРЕЙД” и първото ми събиране с вас, има едно агне, което трябва да бъде изядено. За целта е нужна само, удобна топла пещ и майстор за приготвянето му. Ако организаторите могат да помогнат с намиране на място за тези кулинарни интервенции, ще бъде чудесно. Блеещото ще бъде на Троянска земя в петък следобед.
Поздрави
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Привет колега. Във втория пост на темата съм дал препоръка за отсядане за състезанието. Мисля, че доста хора са запазил там. Има телефон на собствениците на бунгалата. Ако искате звънете на него и питайте дали може да извършат печенето.
 

cres

Потребител
Говорих с хората от Бунгала Миревско, но разполагат само с бар и няма да могат да свършат работа, иначе базата цялата е резервирана от колеги
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
В ресторанта на комплекс Острова са ни пекли цяло агне. Може да се попита какво ще струва да го приготвят.
Сигурно има и други заведения в града, които могат да предложат тази услуга.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Острова е много далеч от Бунгалата. Още повече, че сега правят моста и се обхожда поне 20 км.
 

cres

Потребител
Късно е! Вече броди по небесните пасища,а за нас остана само да му спретнем прилично изпращане.Дали на пещ, чеверме или през скарата, то вече е наречено:cheers:
 
Нагоре