ИМАМЕ ХАЛЕ

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
гостите идват с ръце в джобовете освен ако нямат някое хубаво домашно вино ики луканка
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Еми видео репортаж ще трябва да има, къде челно, къде косо, къде от високо.
Може и за сервитьор да го пробваш.....
 
Последна промяна:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
За жалост отпадам.Налага се да пътувам в неделя ама в друга посока.Така или иначе не се събрахме и много хора така че друг път ще ви гостуваме.Весело изкарване ви желая.
 

andi

Редовен Потребител
На малката началото на декември и взехме 2 много красиви и големи златни рибки с 15 литра добре направен аквариум с два капака , с разните му там камъни и тн .
Вече взеха да и омръзват от магазина казаха че може да ги върнем заедно с аквариума . Ако някой си пада по такива неща , или има дете което да зарадва предпочитам да ги дам на наш човек - наистина са мн. красиви и големи.
 

andi

Редовен Потребител
22-ра МЕЖДУНАРОДНА ИЗЛОЖБА „ПРИРОДА, ЛОВ, РИБОЛОВ” 2016 - ПЛОВДИВ

30.03.2016 - 03.04.2016 г.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Качвам и тук двата пътя към халетата.
 

Attachments

  • Карта.jpg
    Карта.jpg
    464.1 KB · Прегледи: 58
  • Точка на пристигане.png
    Точка на пристигане.png
    1 MB · Прегледи: 59
  • 2-та пътя.jpg
    2-та пътя.jpg
    400 KB · Прегледи: 55

andi

Редовен Потребител
синия маршрут е по-лесен и бърз , и паркинга накрая събира много коли .
Аз изпръсках пръскачката там , трева няма да има . И пътеката след паркинга .
 

elemag

Редовен Потребител
Тези дни ще стреляте ли?Да не мъкна пушкалото на празно през граница.Знам ,че е отпускарски сезон,но да попитам все пак.Много ми се стреля за това.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Неделя след 17 часа сме там. Най вероятно и в събота ще има хора следобяд.
 

astra

Редовен Потребител
Много е ветровито на тези халета, като вятърът е непостоянен и по скорост и по посока. Разваля целия кеф от стрелбата, ако си отишъл с намерение да бродираш по хартиени мишени. Ако е за стрелба по шишета, дрънчащи ламаринки, лъжици, празни кутийки и т.н. мястото е отлично, но прецизната стрелба там си е голям проблем. Забелязал съм, че дори навсякъде в и около Пловдив да е безветрие, на халетата все пак духа... Как се справяте с този проблем?
 
Нагоре