ИГРИ

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Чудех се къде да го пусна и накрая реших тук:

http://www.anstonftc.co.uk/hft-mildot-bracketing-training/

Обяснен е принципа на т.нар. Mildot bracketing.

Има и мобилно приложение, но е платено.

за iPhone: https://itunes.apple.com/gb/app/hft-mildots/id574797741?mt=8
за Андроид: https://play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.samscript.hftmildots&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInVrLmNvLnNhbXNjcmlwdC5oZnRtaWxkb3RzIl0.
 

dinkata

Редовен Потребител
Има ли във форума някое пораснало вече дете да ми подари оригинален CD KEY на диаблото (2 LOD 1.13) или направо и дисковете ? ;) ;) ;) ;) :cheers: :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Играйте си го това Диабло 3 .... аз искам Диабло 2 да играя, затова питам дали някой има CD KEY !!?
 

dinkata

Редовен Потребител
Моля ви се бе добри хора, все някой е играл и има оригинален CD key за Диабло 2... разтърсете се малко :cheers: :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Не съм единствения който търси/е търсил такова нещо, всичко в интернет не работи... вече два дни пробвам.... затова търся, ако някой си е купувал играта изобщо !?
 

methaa

Редовен Потребител
Първата част също не е за изпускане!
Дълга игра с дълга история и невъзможни мисии :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ако някой не е играл култовата занимавка Саморост, моля. Слагам 2-ра част. АКо някой му ареса имам и 1-ва и 3-та. Играта е логическа и има много смешни моменти, когато най-накрая разбереш какво трябва да правиш:

http://freeplace.info/CaMyPau/Samorost2/Samorost2.html
 

qtex

Потребител
Да възродим малко темата. Има ли все още танкисти в World of Tanks?
Играя от скоро и по-малко с началните машини, далеч съм от елитните категории, но все пак си е занимавка за час-два дневно. Нещо от днес с новата ми придобивка САУ - СУ-18 Най-добрият ми резултат до момента, особено със САУ.

Ако някой все още се занимава с тази игра съм готов да приема всякакви съвети. Като цяло не знам каква е хватката на играта - да играя са всички танкове или само с 1-2 за да трупам опит само на тях и да се издигам в категориите. Учудват ме също бавните темпове, с които екипажът трупа опит или си развива уменията - на 10 игри ако се качи с 1% пак е добре. Имам усещането, че не знам какво правя и си харча кредитите за глупости. :D
 

angelmr

Редовен Потребител
Преди няколко месеца почти спрях да я играя, много рядко влизам за някоя битка. Не е лоша играта, но почти не ми остава време, а сега съм обърнал малко повече внимание на конкуренцията. Дори обмислям дали да не продам акаунта си.
Ако искаш съвети за начало, откажи се за момента от артилериите. Развий някой от дебалансираните танкове и понатрупай малко битки и кредити с него. За начало КВ1, понеже танка не изисква прекалено много умения за да е ефективен, докато другите са взискателни и ако не си научил добре картите ще имаш проблеми. А след това като понатрупаш опит и някой от бързите американски разрушители с купол. Т49 според мен е идеален. Понатурпай към 2000 битки с тези дебалансирани танквое на ниските нива и чак тогава тръгвай към някой добър тежък осмо ниво. Първата линия, която ще развиеш до десятка е добре да ти е тежка, аз бих ти препоръчал американската тежка линия която води към Т110Е5. Но преди това направи няколко стотин битки с КВ1 и още толкова с Т49 за заучаване на картите. Чак тогава тръгни да развиваш тежката линия, защото М3 ще ти е зор да го минеш в началото. И друго, не харчи свободен опит за момента. Трупай си го за момента в който ще трябва да караш стокова девятка. Най-изгодно е свободния опит да се влага в някои критични модули на девети тиер, като гъсеници или оръдие понякога.
Принципно екипажите трупат бавно опит на неелитни танкове. Да видиш след основното умение какво става... За това екипажи се правят или с елитни или направо с премиум танкове.
 

FastLearner

Новодошъл
Sniper Elite е интересно решение, но чисто графично Metro Redux е по-приятна. Battlefield 4 също. Който има възможност да пусне игрите с всички детайли на 1080p кефа е несравним. Отцепвал съм с часове. Crysis 3 да не говорим... Много тежък и сериозен шутър.
 

qtex

Потребител
Така е ама докато го стигна тоя КВ-1 по съвет на колегата нерви няма да ми останат :D ... Аз ли съм некадърен, но е нереално с T-28 5 изстрела да не пробият бронята на противник, а уж знам къде да се целя...
 

DimitarBT

Новодошъл
т28 няма кой-знае какво пробитие на снаряда.Или целиш най-уязвимите места,или пуцаш със златни ;)
 

angelmr

Редовен Потребител
С кое оръдие? Аз наистина доста време не съм го играл а и хич не ми вървеше с него, но последното от което можеш да се оплачеш е липса на бронебойност с 57мм оръдие (макар че май го нърфнаха просто отдавна не съм играл). Но като цяло на всички линии тиер 4 е голям проблем. Този тиер по някаква причина е в дупка на мачмейкинга. Пуска го редовно срещу сериозни противници, които трудно може да нарани (скока в качествата между тиерите точно там е много голям). Няма адекватно количество хит поинтс и обикновено са недовъоръжени. А липсата на добро въоръжение обикновено значи малко опит и много битки за изгриндването му. Така че по която и линия да хванеш, с малки изключения, тиер 4 просто стискаш зъби и го изгриндваш. Караш на двойни няколко дни и готово.
 

qtex

Потребител
Точно това е... Купих 57-мм и се подобриха нещата малко, но като цяло разликата срещу противниците е огромна. В повечето мачове сме малко IV-ки и повече V-ци и си заминавам след едно по-добро попадение, а опита, който получавам е ужасно нисък.
 

angelmr

Редовен Потребител
Този танк е пъргав и би трябвало да се играе динамично. Но времето му за прицелване е огромно, заедно с това размера е почти двоен на останалите пъргави танкове от тиера. Така че стила ти на игра би трябвало да е от втора линия. Научи добрите места по картата от които можеш да стреляш в гръб противниците. Не се оставяй да стрелят по теб, ако видиш оръдие да се насочва в твоя посока, крий се и бягай. Като се разсеят пак си показваш купола и започваш да помпиш с оръдието. А то има ниска алфа което ти позволява понякога да вкараш 2-3 изстрела по разсеян противник преди той да се усети.
 

aandreev

Потребител
http://ss-data.com/FT-GAMES/
Прията игра! :)
Tова е FT симулатор, който си позволих да преведа и запазя за винаги на нашия сървър...
С времето ще му направя някои доработки, ако видя че се харесва на аудиторията ;)
Имате :
- зона за прострелка
- маршрути
- Random или зададена от вас скорост на вятъра :)
Има възможност да добавяме и наши състезания, като за целта ще са ми нужни атмосферни условия и списък с мишените(катерица, плъх, охлюв, прашинка и др. ) и техните дистанции. :) По този начин , тези които пропуснат състезание ще могат да видят какво е било :p
 
Нагоре