ИГРИ

staz

Редовен Потребител
Аз също съм се зарибил на тези танкчета и направо откачам, когато ме убият и съм на минус кредити.
Истината е, че след 8 разред и нагоре трябва да се играе с премиум акаунт....
Затова играя на ниските нива и елиминирам поне 2-ма противници на игра.
 

qtex

Потребител
Аз послушах колегата и стигнах до КВ-1, определено е много добър танк за нивото си. От време на време сменям оръдията 85/120 мм, но като цяло танка не е за мен като машина. Аз обичам да съм "висша класа" дразнител = артилерия (САУ). Е, нема такъв кеф като да го цепнеш през цялата карта :D и да се почне тирадата от псувни в чата "noob, clicker, get tank and fight like man" Обаче за артилерия си трябва много цъкане за кредити и когато вземеш нова злато за да вдигнеш екипажа на 100% иначе няма смисъл. Първите нива пак могат да се играят без екипаж на 100%, но при по-горните няма начин. Особено ако си със 152 мм. оръдие и нямаш много снаряди и много опити.
 

MTR-77

Потребител
Здравейте.Искам да представя играта CRITICAL OPS на финландското студио CRITICAL TEAM.Много е добра.Геймплея се чувства почти като в реално време,когато стреляш по някой той умира доста по-бързо.А попадението в главата е най-ефикасно.Много прилича на стария Кънтър Страйк,но само дотам.Анимирането на оръжието и другите работи е много по-добро.А и през известно време променят визията на оръжията,и пускат нови "скинове".Играе се през всичко(Андроид,РС,МАС).На сървъра може да се сложи парола за да влизат само "наши ора":)Много бих желал да разцъкаме един сървър със името AIRGUNS.BG.Виждам,че колегите играят Кънтъра.Записал съм видео на което се вижда какво представлява.Има и изображение със настройките ако се играе през телефон.С цел улесняването на движението на оръжието в Х или У посоки.Screenshot_2017-03-03-20-24-32.jpg
 
Последна промяна:

Nikola

Потребител
1.6 си е класика!
Cs Go e същата работа, само че с подобрена графика.
 

redsox

Редовен Потребител
270B3517-C42F-4361-B84E-657A36D5B42F.jpeg Здравейте колеги. На някой говори ли му нещо играта от снимката? Намерих я в олх и веднага я закупих като мой мил спомен от детството през “онова време” Но не помня точно правилата а продавача нямаше инструкциите. Някой сеща ли се как точно се играеше? Слагаха се мините , танковете тръгвах според зарчето, но нямам спомен самолетите и ракетите как точно влизаха в боя. Ако някой може да помогне да пише или да ми звънне 0988-768-234 Румен

благодаря
 

shaman

Редовен Потребител
Към танкистите ;)
Пробвайте Blitz версията на играта.. Има я за почти всичко: PC, MAC, iOS, Android и PS4
Безплатна е, по-динамична от голямата игра и може да се играе прилично и без да се наливат пари в нея :)
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
Гледам доста танкисти има/имало сред стрелците. Аз съм от тези в минало време :) Има ли някой, който да е бил в Брейв или да се е подвизавал активно във форума за тамкчета ?
 

Маро

Потребител
И аз да добавя едно много интересно заглавие:

Освен, че вътре има доста оръжия, които можеш да си модулираш и са много детайлно направени, също така има много добър геймплей, звук и музика, а за финал - направена е от българското студио Heamimont!
 
Нагоре