Еленска група

sevdaka80

Редовен Потребител
Никак не е лошо къто идея,но в момента съм извън страната.А колеги в Горна,и Търново има,но мисля че не се събират както преди.;)
 

tvt1968

Редовен Потребител
След като има съмишленици трябва да ги съберем - как, къде, кога е въпрос на решение и организация...Но няма да е зле да се преброят дивите зайци....Кога се прибираш в БГ?
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Не е невъзможно,не си толкова далече,живот и здраве да е.Друго си е с повече хора.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Да и аз така казвам - живи и здрави да сме.....Да мине зимата и да действаме....
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Да раздвижа темата.Ако случаѝно се е регистрирал някоѝ от Елена, или балкана в близост да се свърже с мен.
Ето какво намерих при днешната разходка,има останала тъкан около рогата от която,и лоша миризма.Моля за съвет с какво как да го третирам.Искам да си го направя за красота.Явно е изядено на скоро от хищник.


IMG_20161103_111126.jpg IMG_20161103_111143.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
Ако няма да го даваш на професионалист, сложи го във фризера увито в найлон до пролетта.
А като се стопли, потърси мравуняк.
За 2 дни мравките ще го изчистят все едно в сярна киселина си го киснал.
После ще го лакираш и е готово.
 

dberov

Редовен Потребител
За консервация също можеш да използваш терпентин, но ще ти излезе скъпо, по добре във фризера.
 

staif

Редовен Потребител
внимавай докато го третираш да нямаш отворена рана или да се нараниш-натравянето на кръвта е гарантирано .. дори и само от леко убождане..можеш да го завариш за няколко минути и после да го почистиш след това за да го избелиш го увий в памук с перхидрол..
 

sevdaka80

Редовен Потребител
IMG_20170415_153918.jpg Вчера постреляхме с batelmo изпихме по едно кенче,много точен пич.От време на време се чуваха едни наши приятели,крещяха и ни разсейваха някъде в храстите :) Ако се съберем повече хора ще е супер.
 
Последна промяна:

mitko_pav

Потребител
Привет. Не съм от Елена, от Дряново съм, но няма никой покрай мен да споделя хобито. Разстоянието не е голямо, ако се измисли организация не ми е проблем да "прескоча".
 
Нагоре