Екстрийм бенчрест

оги-пз

Редовен Потребител
Върти ми се в главата за едно двудневно състезание, и ако бъде подкрепено от достатъчно хора бих го реализирал лятото.
Ще бъде само в клас 6.35мм и на горе.
Без ограничения в мощтността.
1. 5 зачетни изтрела за група от маса позволени всякакви упори, без да са свързани.
2. 5 зачетни изтрела за група от коляно.
3. 5 зачетни изтрела за група прав
4. 5 зачетни изтрела за група от автомобил.
Ако са повече желаещите 2 дни, ако са по малко и е възможно за 1 ден може и за 1 ден..
Дистанцийте ще бъдат изненада.
Всеки ще има право на 2 прострелъчни преди зачетните.
Това ми е идеята ако има достатъчно мераклий ще го направя реалност.
 

dberov

Редовен Потребител
Върти ми се в главата за едно двудневно състезание, и ако бъде подкрепено от достатъчно хора бих го реализирал лятото. Ще бъде само в клас 6.35мм и на горе......Ако са повече желаещите 2 дни, ако са по малко и е възможно за 1 ден може и за 1 ден..
А ако не достигат желаещи го направи за всички калибри поне да се съберем повечко хора да се видим.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Берка мисля 5.5мм няма шанс на същата дистанция като другите даречем 150м на открито.

Пропуснах да кажа, че с 1 пушка може повече от 1 участник.
Докато чакат състезателите чакат ред има различни дистанций за забавления и плинкинк.
 
Последна промяна:

йонко

Потребител
Оги за изстрелите от кола давам идея по 1 изстрел в 5 посоки напред, наляво назад до 150 градуса ъгъл и двата на по 45градуса.
 

andi

Редовен Потребител
По един изстрел вече няма нищо общо с бенча , а си е по-скоро ФТ
 

оги-пз

Редовен Потребител
Да изтрелите са си за група.
Като тези от колата по избор на участника могат да бъдат от вън на капака, тавана или от прозореца.
 

dberov

Редовен Потребител
Берка мисля 5.5мм няма шанс на същата дистанция като другите даречем 150м на открито.
Много зависи от стрелеца и дали ще има вятър.
След няколко разговора взимам решение да отворя състезанието за всички калибри.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Берка докажи ми, че греша.

Мисля така.
Прав 50м.
Коляно 70м.
Упора кола 100-120м.
Група от маса 150м.
Само това с колите ще е малко трудно за изпълнение, и имам предложение за стрелба легнал.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
След като ще е "приложно", няма ли да е по-добре да е някакъв тип варминт?
По-лесно ще е отчитането. 20 мишени на четирите дистанции, 20 мин време, 30 изстрела.
 

оги-пз

Редовен Потребител
По лесно е за група и иманно това си е ектрйм.
Тип варминт нямаме условията.
 

dberov

Редовен Потребител
Оги, някаква ориентировъчна дата или поне кой месец ще е не си ли решил?
 

оги-пз

Редовен Потребител
Берка почти беше решено, но и от последното удобно за състезания място вече нищо не става. Сега където се събираме е опасно да стреляме 10ки пушки. Ако намеря подходящото за състезание място с радост ще спретна един екстрийм бенч.
 
Нагоре