Европейско първенство по ФТ 14-17 юли 2016 г. Унгария

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Обаче фашистите кога надобряха толкова много? o_O Набиха и ПортоКалия, а и нас даже....:rolleyes:
Португалците имат много мероприятия през годината, тренират стабилно, там ФТ-то се развива доста бързо.
На всичкото отгоре в Германия за да си ФТ стрелец с 16 дж. пушка, имаш законови спънки за ВО а и не можеш да си тренираш където ти скимне.
Брях, тия фашисти....да не повярваш, разбириш ли :confused:

На германците им плаща всичко федерацията , ама всичко всичко ...на световното един немец беше споделил на Божо мисля или на Симо, че участието му струва 30 евро (дадените от него само за бира в Литва)
Плащат им транспорт, хотел , такси участие и даже са им закупили от федерацията пушките. При португалците не съм сигурен ама и те вземат от държавата.
 

оги-пз

Редовен Потребител
То и ние можем да вземаме нещо от държавата. Но иска организираност и да сме сплотени.
Иска се и инвестиция от наша страна.
Мислих да направя клуб, но за сам човек е доста голяма лъжица. Както казах трябва да зарежа всичко друго, а и за какво ми е клуб да си плякам сам.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
То и ние можем да вземаме нещо от държавата. Но иска организираност и да сме сплотени.
Иска се и инвестиция от наша страна.
Мислих да направя клуб, но за сам човек е доста голяма лъжица. Както казах трябва да зарежа всичко друго, а и за какво ми е клуб да си плякам сам.
За ФТ то понеже не било признато от незнам си кво и не ни искат. Проверено е ! Иначе имаме клуб регистрирано юридическо лице, имаме и шампионат, но .....сме в БГ и не става за сега. Ако ФТ то се признае от международната федерация по стрелба - тогава ще може, няма да могат да ни откажат както преди и ще го мислим.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ами тогава преминете като общ клуб.
Клуб по спортна стрелба с пневматично оръжие. Без да се упоменава дали ФТ или Бенч.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Ами тогава преминете като общ клуб.
Клуб по спортна стрелба с пневматично оръжие. Без да се упоменава дали ФТ или Бенч.
Не става, парите се отпускат за потготовка и участие в състезания, представят се класирания, резултати,отчети, календар спортен за годината. Проверил съм го в Министерство на спорта!
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Става само като федерация. В нея трябва да членуват вече забравих мин. 5 клуба . По-нататък както го е описал Васко. И пак защото стреляме трябва да имаме стрелбище или да имаме сключен договор с някое т.е да се плаща наем. И тъй като не е олимпийски спорт супсидията е 1000-4000 лв. максимум. Ха сега ги разделете на хората или на клубовете и решете заслужава ли си боя.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Германците имат много силна асоциация на стрелковите извън олимпийски спортове. Там членуват над 100 000 човека. Субсидира се от държавата, а и се събират доста пари от спонсори. Там все пак има доста оръжейни производители и цялото това стадо харчи пари за техни продукти.
Човека който я ръководеше пътуваше с ФТ отбора и много им огаждаше. Познаваме се, но с Божо са дупе и гащи.
За съжаление на германците от тази година е почетно пенсиониран.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Аз бях ласпитмал за бенчреста и там работите са малко по лесни.
Да субсидията на държавата е толкова около 4хил.лв. но отпускат и кметсвата.
А като легитимен клуб кмета в на града е длъжен да усигури терен за минимален наем.
Когато клубът покаже на световно или европейско добро представяне, субсидията може да се увеличи.
Пак казвам не е лесно никак даже, трябва 2ма или 3ма само с това да се занимават, не става в свободното време, касто си мислих в началото.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Някой да си правим партия за е такава хуйня?
Към 190-200лв идва парче 900х950см
 

Attachments

  • 190_D1.jpg
    190_D1.jpg
    127.5 KB · Прегледи: 58

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Румба, да не си объркал мерните единици?
Ако е руло 85 кв. метра, палатка ли ще шиеш???
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Може няколко човека да си делнем едно парче. Зависи кой колко му трябва
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
И аз ще искам...колко е голямо патчето?...900 х 950 мм...под 1м2
 

Dominus

Редовен Потребител
Аз определено търсех и все още търся. С Рашко писахме на некъв островен брекзит, но не ни отрази. Взимай го, ще го разделим. Това австралийската оферта ли е?
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Не знам от къде е Павка от някъв германски сайт е.
На заплата ще поръчам 1 парче ще го делнен после.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
http://mpes.government.bg/Pages/Programmes/Default.aspx?evntid=ajvEy40/LdI=
или това
http://mpes.government.bg/Pages/Programmes/Default.aspx?evntid=lfN8IcJIq/g=

Смятате ли, че ако се работи в тази насока може да получим финансиране от държавата.

http://mpes.government.bg/Pages/Registers/sports_clubs.aspx

Три страници с регистрирани клубове по стрелба в България.
Дали всички получават пари от държавата по различни програми?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Програмите са насочени към клубове членове на лицензирани Федерации, така че, първо трябва да се работи по това, а след това да се кандидатства за безвъзмездно финансиране, дотации или съфинансиране.

....
ІІІ. ОСНОВНА ЦЕЛ
Подпомагане на общественополезната дейност на лицензирани спортни организации чрез проектно финансиране, с оглед устойчиво развитие на дейностите в областта на спорта за всички и социалния туризъм.
...
IV. БЕНЕФИЦИЕНТИ
Спортни клубове, членове на лицензирани спортни федерации, по спортове включени в Програмите за развитие на спорта за високи постижения за 2015 г.
....
 
Нагоре