"Годишен рейтингов шампионат - 2015"

dberov

Редовен Потребител
Павка, с коя година офис пакет е правен файла.
Умишлено използвам стар офис пакет 2003 и ми дезактивира маркос-a. С по нова версия 2007 или 2010 има ли го тоя проблем...

2015-11-30_113253.jpg
 

Dominus

Редовен Потребител
Пакета е 2003
Макроса съм го писал аз, за да изпълнява определена задача, която за някой може да се окаже сложна.
Влизаш в меню tools - macro - securyti и чекваш Low
макроса се стартира с Ctrl+Shift+U за да ъпдейтне таблицата /сортирането/
 

Dominus

Редовен Потребител
Последен ъпдейт за годината.
Беше голям ентусиазъм около закриването. Интересно ще е дали ще започнем новия сезон така.
 

Attachments

  • Update_20.12.2015.jpg
    Update_20.12.2015.jpg
    499.4 KB · Прегледи: 61

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Силно се надявам Павка. Дано все повече хора се палят по това прекрасно хоби.

П.С - Супер табличка си направил :bravo:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Шампионата го има от 3г и не не е печелена :).
Първата година беше Божо, Втората аз и сега ти.
А следващите 3 аз :) хахахахха.
 

Dominus

Редовен Потребител
Ппонеже не е в обръщение и ми стана любопитно каква е причината. А нали уж правила си има шампионата.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
6. Победителят в крайното класиране за съответната година получава купа, медал и грамота. Класираните на второ и трето място получават медали и грамоти. Купата се предава всяка година на победителя, от носителя на купата за предходната година.
В случай че един и същи състезател спечели купата в три поредни години, той я получава за постоянно, а ФТКС доставя нова купа, която да бъде предавана между победителите в шампионата по-нататък.

Да избистря малко нещата. Ще трябва да бъде промена тази точка от правилника понеже на едно от заседанията решихме, че е по яко всяка година да има купа за победителя, която си остава за него, а допълнително сме направили плакет, който ще е преходен всяка година и на него ще се отразява историята на шампионата. Всеки победител за всяка година ще му бъде направена плочка с името годината и всичко, която ще бъде закачена на плакета.
За жалост последната година малко бях ангажиран с лични неща и съм пропуснал някои важни неща за шампионата, за което се извинявам. Нямахме и подобаващо закриване на сезона, НО още на 28 този месец ще бъдат поръчани 2 купи за изминалата и тази година за шампиона и те ще бъдат връчени на съответните състезатели + това ще довършим плакета, който все още не е завършен и от другата година всичко ще бъде точно.

П.С - Хайде съвместно да измислим лого за БГ Шампионат по ФТ.
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Направих една статистика за броя свалени мишени през годината.
В нея включих първите 10 резултата от рейтинга.
Общият брой мишени за годината са 530.
Файла е екселки, ако някой може да го направи на снимка, че незнам как се прави.
За да може да се вижда от всички.
 

Attachments

  • свалени мишени.xls
    16.5 KB · Прегледи: 20
  • Харесвам
Reactions: kid

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Според мен е таблицата ще е по-реална, ако се изчистят "неявяванията" на съответния състезател...

Така например моята успеваемост е 73.25%, а на Милен е 84,51%. И т.н...
Та на мен ми се вижда по-реално...
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Интересна статистика. И аз за себе си съм си направил равносметка. След 3-тото състезание съм на друго ниво. Следващата година живот и здраве трябва да е още по-високо.[emoji4]
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Трябва да измислим една система за всеки състезател да се въвеждат за всяко състезание, което е участвал броя мишени и броя попадения и да вади статистика за годината.
Примерно тая година имам успеваемост 90%, а дргугата имам 92 и знам, че имам 2 про
Даммм и аз така мисля, че е по-редно да се изчисляват на базата участия.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Може и да има графа "състезател с най-много първи места за годината" Оказа се че това няма много общо с крайното класиране. Най-постоянна висока успеваемост си е майсторлък и тренировки, а най-много първи места - яка психика.. Радвам се че тази година се раздвижиха нещата и дано занапред да има още повече нови попълнения и добри стрелци.

Sent from my E2003 using Tapatalk
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Съжелявам, че толкова късно, но за другата година всичко ще бъде по програма и на време.
Поздрави
 

Attachments

  • 20160111_203334.jpg
    20160111_203334.jpg
    532.6 KB · Прегледи: 55
Нагоре