Велико Търновска група

LoKoLo

Потребител
Обади ми се когато ти е удобно. Ще се опитам да ти помогна. 0886906655 Венцеслав
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Хайде малко раздвижване след 5 месеца мълчание.
Колеги, моля някой да погледне тази локация когато му е по път или в удобно време, идеята е да се ползва за мероприятие приятелско надстрелване.
Който успее да отиде да огледа , направи няколко снимки и качи инфо от мястото, получава бутилка Ямболска спешъл селекция Тенев при провеждане на мероприятието ;)Летища за стрелба Павликени 2.pngЛетища за стрелба Павликени.png
 

LoKoLo

Потребител
Мястото ми е известно.
Преди години сме го ползвали за други цели това летище ( тренировки на мотоциклетисти). Летището е дадено на консигнация на един селскостопански производители с които много трудно се работи.
Като цяло летището е изоставено и се ползва само няколко дена в годината за хеликоптер.
Ще пробвам да се свържа със наемателя или поне да оставя номер за контакт.
Имаме едно жокерче което ще ползвам още днес и ще дам информация още довечера.
Само да уточним за кога.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Добре Венци. За дата е рано да се говори по обективни причини,или около 20-25 май или след 15 юни. Прехвърли постовете в темата приятелско надстрелване и виж какви места се ползват, ако нещо можеш да подбереш за следващата сбирка във вашия район ще е супер.
 

glavanov55

Редовен Потребител
И какво за Павликени ?На това летище стрелям от 30 години редовно и не само на въздух.Друг е въпроса че напоследък е пренаселено с дрифтаджии и камари гуми но при добро желание може да се стреля.В Павликени има и други места за стрелба тъй че ако има желаещи мога да ви поразведа.Най спокойно е в кариерата на с. Мусина където съм изстрелял тон патрони .Ако има мераклии организирайте се и се обадете ще постреляме.
 

LoKoLo

Потребител
И какво за Павликени ?На това летище стрелям от 30 години редовно и не само на въздух.Друг е въпроса че напоследък е пренаселено с дрифтаджии и камари гуми но при добро желание може да се стреля.В Павликени има и други места за стрелба тъй че ако има желаещи мога да ви поразведа.Най спокойно е в кариерата на с. Мусина където съм изстрелял тон патрони .Ако има мераклии организирайте се и се обадете ще постреляме.
+ 1
Само кажете кога
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
И какво за Павликени ?На това летище стрелям от 30 години редовно и не само на въздух.Друг е въпроса че напоследък е пренаселено с дрифтаджии и камари гуми но при добро желание може да се стреля.В Павликени има и други места за стрелба тъй че ако има желаещи мога да ви поразведа.Най спокойно е в кариерата на с. Мусина където съм изстрелял тон патрони .Ако има мераклии организирайте се и се обадете ще постреляме.
Бате Данчо,на кариерата как виждаш за дистанция 200-300 метра,има ли възможност за такива дистанции за стрелба,че Митко Вълчев има една хубава дисциплина с гонгове,ще е хубаво ако може да се ползва там. Виждам с Мапса как изглежда отгоре ,но трудно мога да преценя разликата в нивата на самата кариера. :)
 
Нагоре