ВИП Оръжеен Комплекс

cilindura

Редовен Потребител
Колега staif, не си търсил където трябва. Ако беше малко по - съобразителен, межеше да влезеш в темата за Хънтър 1250 и Хатсан 125 и да видиш ние които се занимаваме с тунинг какво точно сме направили. Доста от колегите, които имат тези пушки, включително и аз, разполагаме със съответните резервни части. На една от снимките съм изсипал един куп маншети, сред които се забелязват и такива за Хънтър 1250. Така че ако си толкова закъсал можеше да намериш начин да направиш връзка с мен или с някой от колегите и да се сдобиеш с така желаният от теб маншет. А ако четеш внимателно това, което сме написали щеше да разбереш, че маншетите за Хатсан 125 имат абсолютно същите параметри, а от личен опит съм установил, че по някои показатели дори превъзхождат тези на Хънтър 1250.
Поздрави! :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
GunsBG написа:
Малко за информация за мен и повечко за инициативата. :)

Казвам се Борислав Русев, във ВИП Оръжейни и Стрелбищни комплекси отговарям за техническата поддръжка на онлайн магазинът: Guns.BG и за нововъведената инициатива за връзка с клиентите през форумите. Инициативата е на собственикът на фирмата: Десислав Делев и управителят на комплекса: Стоян Пальов. ...

Между другото г-н Русев, радвам се че г-н Стоян Пальов се издига в йерархията. Дано това да не е причината да е забравил една поръчка от моя страна на "Ruger Super Hawk 8" Revolver Co2 - 6mmBB 4,0 Joules".
След писмени обещания и няколкократни обаждания все се оказваше че все още няма внос от Umarex - Germany.
Да не забравя да спомена и 3 кратното минаване през магазина.

Peter Schiller - Export Manager на Umarex бе изключително точен и коректен да ме насочи към вас, като отговаряше на 3-те ми е-маила на същия или следващия ден.

А, забравих да напиша кога беше поръчката... след месец ще стане една година! 10 Декември 2010г.
Надявам се в следващите месеци да имате внос от Умарекс и да не сте забравили револвера... освен ако не се е променила и споменатата от ваша страна цена междувременно.

С уважение,
FM
 

GunsBG

Новодошъл
Здравейте,
В момента имаме налични в нашия магазин в София някои модели ПЦП пушки:

- Walther LG1250 Dominator FT 5,5мм 40J, oптика Walther 8-32х56MD със страничен паралакс, паралаксно колело и обем на резервоара 215сс. В комплект със СМ, преходник за пълнене и пласмасов куфар.
Цена на комплекта 1297лв.

- Walther LG1250 Dominator FT Pro 4,5мм 16J - Пушката разполага с един 8 заряден и 4-ри еднозарядни пълнителя, оптика Walther 8-32х56MD със страничен паралакс, паралаксно колело и обем на резервоара 150сс, преходник за пълнене и пласмасов куфар.
Цена на комплекта 880лв.

- BSA R10 MK2 5,5mm 40J - пушката е редукторна със заглушена цев, вграден СМ и възможност за поставяне на допълнителен СМ или въздушен отсекател, 10 заряден пълнител, обем на резервоара 200сс и работно налягане 232bar.
Цена 1745лв.


От името на екипа на "ВИП оръжеен и стрелбищен комплекс" ВИ пожелаваме весели празници!!!

Поздрави
GunsBG
 

go_panch

Потребител
GunsBG написа:
- BSA R10 MK2 5,5mm 40J - пушката е редукторна със заглушена цев и вграден СМ и възможност за поставяне на допълнителен СМ или въздушен отсекател, 10 заряден пълнител, обем на резервоара 200сс и работно налягане 232bar.
Цена 1745лв.
Новата R10 на отлична цена! Браво за инициативата!
 

GunsBG

Новодошъл
Здравейте,

ВИП Оръжейният Комплекс в София на бул. Г.М. Димитров 51 търси оръжеен майстор, експерт по ремонта и обслужването на ловно и бойно огнестрелно оръжие. Кандидатите трябва да имат диплома за завършен курс по специалността и да могат да извършват ремонтни дейности, прострелки и обслужване както дълго ловно гладкоцевно и нарезно оръжие, така и на късо нарезно огнестрелно оръжие.

Всеки желаещ може да изпрати CV, копие от дипломата си и мотивационно писмо на имейл адрес:stoyan@beretaguns.com

Поздрави
GunsBG
 

buff

Потребител
Здравейте,
Предлагате ли още от ония комплекти за Meteor B3, в които има пружина и маншет? Гледам че на сайта комплекта който се предлага е за B2.
 

GunsBG

Новодошъл
Здравей, Колега.
За съжаление нямаме от другите комплекти за В-3.

Поздрави
Guns.bg
 

GunsBG

Новодошъл
Здравейте,

Получихме нови PCP модели на Steyr. Характеристики и цени можете да научите от ТУК.

Скоростите са изчислени с тегло на сачмата 0,45 гр.

В най- скоро време ще постна и по- детайлни снимки на моделите.

Поздрави,
GunsBG
 

st_beer

Редовен Потребител
Какво ти пука бе Ники. Нали си наясно със себе си и знаеш пределно ясно че никога няма си вземеш такова нещо (пушка май му казваха) ;) ;)
 

DANNY

Редовен Потребител
Цената предполагам е правописна грешка.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
В БАР е - има/няма с 1000лв. по-евтина, таман и една оптика да си вземеш.
 

GunsBG

Новодошъл
Здравейте,

Получихме нови продукти от Umarex и Evanix, характеристики и цени на моделите можете да научите от Тук и Тук

Скоростите са изчислени с тегла 1 гр. за 5.5 мм. и 0,5 гр. за 4,5 мм.

Поздрави,
GunsBG
 

dberov

Редовен Потребител
А получихте ли хроно че да дойда да си замеря скоростта на една пушка и да ми издадете удостоверение колко джаула е?
 

GunsBG

Новодошъл
Здравейте приятели,

Пристигна нов внос с пушки, пистолети, оптики, бинокли и аксесоари от Gamo, повече информация ще намерите ТУК.

Поздрави,
GunsBG
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Начална страница -> Каталог - липсва линк към въздушно оръжие
 
Нагоре