ВЕТРОМЕРИ, НИВЕЛИ И ЪГЛОМЕРИ-начини за работа. Хоризон

sve

Потребител
Здравей Миро............скоро и това ще стане-поръчал съм го вече но не от Бараджията а от Роан Енджениринг :)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Здравей Миро............скоро и това ще стане-поръчал съм го вече но не от Бараджията а от Роан Енджениринг :)
Оригиналния от БАР е в пъти по-добър от този на Роуан инженеринг. Имам ги всичките.
 

sve

Потребител
Ами Макси-като не питам е така :) Ама все пак е спусък-не е самолет-чак толкова да не се разглезвам :)
 

M_I_T_A_K_A

Потребител
Стана ми интересно с какво е по добър този от Бар.
Аз имам от ролан и си има доста настройки, но нямам как да го сравня с другия.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Настройките си ги имат едни и същи, ама като като стреляш............................... разбираш че има много разлика.
 

dberov

Редовен Потребител

Dominus

Редовен Потребител
За 150 евра толкова. Ако искаш и лагери ще трябва да се бръкнеш за още толкова.:D
 

sve

Потребител
Колега Беров,това видео не е въобще видео на моя ъгломер-може да се види идеално от снимките които съм постнал-не искам да отварям машинката за да гледам дали има лагери или не-върши си работата идеално а и дори да няма не е центруфуга да се върти с 1200 оборота-а относно цената-определя се от производителя-като те устройва-купуваш;като не-правиш самоделка :)
 

Attachments

  • IMG_1814.jpg
    IMG_1814.jpg
    227.3 KB · Прегледи: 85

dberov

Редовен Потребител
Сакън, не си пипай ъгломера заради един клип.
Аз щях да си купувам преди година и търсих нещо компактно и изчистено и се спрях на твоя модел, но като видях цената се отказах. После търсих из Китайските сайтове аналогичен или копие на тоя модел но нямаше и от тогава не съм търсил. Възможно е вече да са го копнали и това от клипа да е ментака.
 

xpresident

Редовен Потребител
И от мен този въпрос. И един жокер - купих антена, от която ще взема чупещата връзка. Който помни "ВЕФА" знае какво имам в предвид. ;)
Чупеща антена има на повечето wifi рутери, едва ли е стабилна като на ВЕФ-а, ама се намира по-лесно
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
На Павката ъгломера е много по хубав и компактен...ама да беше пуснал една серия :), като гледам за по 150 кинта щеше да ги пласира без грижи. А aко са повече с една обява е ebay за по 100 евра може да пласира доста бройки.
 

Dominus

Редовен Потребител
Хаха [emoji3]
Васко, ако ще и по 50 ЛЕВА да ги пусна, никой няма да вземе. Друго си е да пише циконани.
Отдавна се отказах от подобни начинания.
 

ivofox

Редовен Потребител
Да се похваля и аз с един ъгломер.
 

Attachments

  • 20160629_231654-1.jpg
    20160629_231654-1.jpg
    177.2 KB · Прегледи: 72
  • 20160629_125734-1.jpg
    20160629_125734-1.jpg
    129 KB · Прегледи: 68
  • 20160629_125751-1.jpg
    20160629_125751-1.jpg
    872.7 KB · Прегледи: 71

BAD TORO

Модератор
ФТКС
За пробвалите трасето в Троянския Балкан пускам инструкция как се ползва ъгломера:
1. Монтирате ъгломера на удобно за наблюдение място(оптика, цевна кутия)
2. Значи купувате си Камасутра. Добре е да е с твърди корици да не се изпомачка бързо щото доста се ползва. Формат кой какъвто реши. Важното е да му е удобно да вижда картинките.
3.Заемаш позиция. Намираш нейде по баиро де се е покатерил, я заек, я плъх я някоя жаба с вдигнат среден пръст.
4.Като гледаш да не трепериш много(щото още не си в правилната поза) го хващаш на кръсчето. И сега е важно! С другото око
намираш ъгломерчето и отчиташ какво ти е показало.
5. Ъгломера ясно ти показва в цифри коя поза от камасутрата трябва да заемеш.
6. Заемайки правилната поза вече няма да трепериш и може и да ебнеш Зайо байо или някоя друга горска твар
Ами това е.
ПП.
Мерки за безопастност:
Ако позата ти се получи повечко еротчна, не забравяй, че в балкана броди и мечо със същата книжка под мишка.
 
Последна промяна:

ivofox

Редовен Потребител
Вече е и монтиран.
 

Attachments

  • 20160630_213123-1.jpg
    20160630_213123-1.jpg
    215.1 KB · Прегледи: 74
  • 20160630_213052-1.jpg
    20160630_213052-1.jpg
    342.7 KB · Прегледи: 66

Dominus

Редовен Потребител
Преди доста време започнах един и го зарязах. Ако има някой зорлия ще се опитам да го довърша.
 

Attachments

  • IMAG1800_1.jpg
    IMAG1800_1.jpg
    987.6 KB · Прегледи: 58
  • IMAG1801_1.jpg
    IMAG1801_1.jpg
    162.4 KB · Прегледи: 61

Dominus

Редовен Потребител
Този ще е за Симо. Адаш, ще гледами на теб да направя за европейското. На Христо след европейското, ако не стигне времето.
 
Нагоре