Бургаска група

Карлсон

Потребител
И по лична карта се казваш Пламен, нали така... :) Добре си дошъл, крайно време е да се съберем и да се видим...
 

Странджалия

Новодошъл
Здрасти "Карлсон"..!....:).... Явно ме познаваш.....,определено и по ЛК съм Пламен ;).........А , сега ще подскажеш ли от къде се познаваме ?:cheers:
 

Карлсон

Потребител
От един друг форум, една сБирка в едно кръчме в Славейков, края на 2014 година... Като се видим ще се разберем, да не цапаме излишно темата...:)
 

Sonio90

Новодошъл
Е айде като решите да постреляте драскайте да се съберем в повече едно такова.
 

Карлсон

Потребител
Записан си, членската карта и почерпката като за новопостъпил член ще я уточним допълнително...:)
 

Карлсон

Потребител
Момчета, за кадърен стругар-фрезист да се сещате в града ни... Или май са изчезващ вид...
 

Sonio90

Новодошъл
Зависи какво ти трябва. Разполагаме със струг и фреза. Майстора е с дългогодишен стаж.
 

big_dragon

Редовен Потребител
От месец работя в Бургас и си пътувам.
Това не прече да пострелям с вас, ако има къде....
 

RANGER

Потребител
Здравейте момчета, трябва ми помощ. Купих две чисто нови пушки, едната е Метеор AR1000,другата е Хатсан Страик Еидж. Та, кажете или даите тел.номер на някой оръжейник при които даги занеса за разглабяне и почистване. Предварително ви благодаря.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги в Бургас къде мога да си напълня бутилката в събота без да трябва да я оставям?
Благодаря предварително.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря много.Там ще е че ми е и по път.Трябва ли да се обаждам предварително?
 

Ian4o71

Новодошъл
Изопщо събирате ли се някаде да стреляте ако е така кажете каде ше съм благодарен за което
 
Нагоре