Бенчрест 08-09. 11.2014

Dominus

Редовен Потребител
То си личи кой е оцапания [emoji90]
Сменяй гащата по-често през следващите дни.
 

anibis

Редовен Потребител
Ок! Ще му кажа.;)
Павка има една поговорка,каквото почукало,такова са обадило.
Ако нямаше от тебе гръмки изказвания от типа,"идваме с вълкодавците" нямаше въобще да се закачам с теб.
Сам си си виновен,недей търси вината в нас.:cheers:
 
Последна промяна:

bor1968

Потребител
Браво на Миро, че се нагърби да организира мероприятието и с логистична подкрепа от Пазарджиклии изнесоха състезателната част. :bravo:
Не съм доволен единствено от Павката и Добри, така ме разкършиха на тенис, че имам мускулна треска и съм схванат целия. Ама така ми се пада като им се хващам на акъла на тези младежи;)
Като цяло съм доволен, изкарах незабравими мигове сред хубави хора. Благодаря на всички присъствали за това.:cheers:
 

братушка

Редовен Потребител
Драго ми беше да се видя пак със старите "пушки" и да се запозная с някои нови.

Мисля, че редно е да се извиня публично на Добри за пакост която му сторих.
Не го направих специално, но по глупост и от егоизъм. Бързах и не помислих достатъчно за последствията.
Надявам се, че той разбира, че не от зло го сторих, но си мисля, че не му става по-лесно от това. Осадъкът си остава.
Освен щетите по пушката, си мисля, че му прецаках и стрелбата, и призовото място съответно.
Не мога и да си представя колко нерви му съсипах в най-неподходящия момент.

Извинявай Добри :sorry: :wall:
Ще търся начин да си позамажа вината. Някак...
 

Dominus

Редовен Потребител
Ок! Ще му кажа.;)
Павка има една поговорка,каквото почукало,такова са обадило.
Ако нямаше от тебе гръмки изказвания от типа,"идваме с вълкодавците" нямаше въобще да се закачам с теб.
Сам си си виновен,недей търси вината в нас.:cheers:
Намирам споровете с теб за загуба на време. Още повече свободните съчинения.
Това дето си го писал, къде точно го прочете или просто ти го роди главата?
 

poacher

Потребител
Братушка, не се коси излишно, на всеки може да се случи.
На пръв поглед няма непоправими щети... само няколко бели косъма :)
........................
Открих две грешки в класирането и ги поправих.
Ето го в таблица.
Поздрави! :)

IMG_20141110_102445.JPG IMG_20141110_102411.JPG
 

anibis

Редовен Потребител
Абе не знам кой тръгна от Пазарджик,от миналия бенч с гръмките изказвания,видяхме сега колко стрелят.
 
Последна промяна:

Propar

Потребител
Драго ми беше да се видя пак със старите "пушки" и да се запозная с някои нови.

Мисля, че редно е да се извиня публично на Добри за пакост която му сторих.
Не го направих специално, но по глупост и от егоизъм. Бързах и не помислих достатъчно за последствията.
Надявам се, че той разбира, че не от зло го сторих, но си мисля, че не му става по-лесно от това. Осадъкът си остава.
Освен щетите по пушката, си мисля, че му прецаках и стрелбата, и призовото място съответно.
Не мога и да си представя колко нерви му съсипах в най-неподходящия момент.

Извинявай Добри :sorry: :wall:
Ще търся начин да си позамажа вината. Някак...



Братушка .... ЧЕСТ ти прави за този пост :bravo:.

Няколко колеги от форума ме попитаха как си изкарахме ?
Ще отговоря тук , а не на лични .
Това е най-слабото мероприятие на което аз съм присъствал като организация от осем години назад / може и по-слабо да е имало , ама аз не съм присъствал / . Посещаемостта е висока благодарение от инерцията набрана от миналата година / лично мнение /. Тогава беше '' друга бира ''.
Мисля че с направата на медали и събирането на такса не се приключва с организаторската дейност , а и печатането на мишени .

Благодарение на групата от Пазарджик имаше състезателна част . Те изнесоха на плещите си като цяло състезанието . / лично мнение / за което им БЛАГОДАРЯ :cheers:.


За веселата част е който както сия направи / справяме се някак си :D/ , но ми липсваха доста колеги по маса и то най вече от Варненската група :sorry:.

Реших да го напиша тук , а не да се пише по лични , скайп ,фейс или телефон / лицемерно е /.
Мнението ми е лично . Мисля че имам право на такова и да го изразя .
Дано критиката ми е ГРАДИВНА , а не позитивна :cheers:.
 

anibis

Редовен Потребител
Пропрче една птичка пролет не прави,аз не мога да съм на всякъде.
За организацията я ми кажи точно какво не ти хареса?
Имаше забавения между маншовете ли,или е станал някой сакатлък Всичко си течеше както трябва,поне съм бил на доста бенч състезания,и имам впечатления.
За Пазарджиклии те абсолютно винаги са ми помагали,и им благодаря! Както аз като отида в Пазарджик им помагам с каквото мога.
Кажи точно какво не ти хареса:cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Миро има огромно желание , но според мен не е добре организатора на състезанието да участва като състезател . Не може да е на 100% и на двете места .
Аз така го разбирам и никога не съм участвал на състезанията които съм правил .
 

lynx

Редовен Потребител
Според мен при Бенча не е проблем и организатора да стреля.
Не се изисква непрестанно организатора да обикаля и да се разпорежда.
Винаги ще се намери някой да помогне, ако има нужда от нещо.
Само с оценката на мишените става доста тегаво, ако са повече участниците и мишените ако са доста на брой.
 

anibis

Редовен Потребител
Ще напиша на всички участници,в състезанието с какви пушки,и с какви оптики са стреляли.
Мирослав до 16дж.Airwolf Леополд 40х45 над 16дж.Airwolf Barska SWAT 8-32Х44 Mildot
Огнян до 16дж. Daystate MK4 Platinum Хоук 8-32х56 над 16дж.Airwolf реплика Леополд 6-24
Злати до 16дж. Airwolf Нико 10-50х60
Атанасов до 16дж. ФАНИ 300s Хоук 8.5-25х42/ 4.5мм База Валтер MG Хоук 8-32х56
Женя до 16дж. Daystate MK4 Platinum Хоук 8-32х56
Дими до 16дж. Airwolf Нико 10-50х60
Павел до 16дж АArms 400 Сайтрон 10-50х60
Стефан до 16дж АArms 400 SIGHT MARK 10-40x56
Добри до16дж. АArms MPR Липърс 8-32х56
Пропар до 16дж. АArms 400 Hawke Eclipse 6-24x50
Пламен до 16дж ФАНИ 300s Диана 6-24х40
Лъчо до 16дж. Бенжамин Мародер Barska 6-24x50 Targetdot
Вальо до16дж. Марсианка ЗОС 10-40х50 tilt над 16дж.//--//--//
Братушка до 16дж АТ44 ЗОС 10-40Х50 над 16дж. БАМ BSA 8-32Х44
Светльо над 16дж. АТ44-10 BSA 8-32Х44
Bor1968 над 16дж. АТ44 Липърс.......
Стели до 16дж. Tau Barno MK 300 Match Deben Night-Tech 10-50x56
 
Последна промяна:

Propar

Потребител
Миро има огромно желание , но според мен не е добре организатора на състезанието да участва като състезател . Не може да е на 100% и на двете места .
Аз така го разбирам и никога не съм участвал на състезанията които съм правил .
Пропрче една птичка пролет не прави,аз не мога да съм на всякъде.
За организацията я ми кажи точно какво не ти хареса?
Имаше забавения между маншовете ли,или е станал някой сакатлък Всичко си течеше както трябва,поне съм бил на доста бенч състезания,и имам впечатления.
За Пазарджиклии те абсолютно винаги са ми помагали,и им благодаря! Както аз като отида в Пазарджик им помагам с каквото мога.
Кажи точно какво не ти хареса:cheers:


Аз лично а и други колеги също са участвали в по два класа до 16дж и ФАК и сме наясно колко време се отделя за едни такива стрелби , а за организатор мисля че е немислимо / от там и не ти стига времето / лично мнение /

В първият ти пост ;
Ще помоля някой ако има телефоните на хижата да ги пусне тук,в темата,благодаря!
Мисля че това е приоритет на организатора . Ние като пристигнахме в събота в 13.45ч. входните врати бяха заключени стоим и чакаме ........ / а имахме и резервация уж /

Идваме в залата за прострелка в събота 14.30 и ти в 15.00ч.'' Ще помоля някой да заключи , че аз отивам да се къпя'' .
Мисля че когато организираш мероприятие трябва да се съобразяваш и да знаеш ,че през целият ден ще си зает с пристигащи и отиващи гости които са решили да ти уважат състезанието .

В неделя цял ден само те чувам :
Ще помоля някой да вдигне габарчетата..
Ще помоля някой да каже колко време остава....
Ще помоля някой да премести масата...
Ще помоля някой да направи това .....
Ще помоля някой да направи онова.... и много други

Аз смятам вместо да участваш и в двата класа по два манша ти трябваше да отделиш по вече време за тия организаторски неща . Аз така смятам . Имай в предвид че аз положих доста усилие за да ти отговоря в най мек тон. Да си организатор си е доста трудно . И винаги печелиш едно , губиш друго .
Мисля да НЕ ти отговарям за напред . Каквото си решил да разбереш си решил , каквото неси то си е твоя работа . И последно цитирам :

Пропрче една птичка пролет не прави,аз не мога да съм на всякъде.

Не желая да ми отговаряш . Отговори си сам на себе си.
Как една голяма група като ВАРНЕНСКАТА ти остана " една птичка''?


п.п. Винаги съм се въздържал от коментари / доста от форума ме познават лично / , но когато ме попитат стремя се да отговоря. И пак казвам дано критиката е градивна :cheers:.
 

Dominus

Редовен Потребител
Ние със Стефко пристигнахме малко след 15 в Събота на стрелбището. Звъннах на Миро да го питам защо е заключено, а той едва ли не ме прати да пътувам. "Ние бяхме до преди половин час. Да сте дошли". Обадих се на точния човек и влязах в стрелбището, ама не се прави така. Аз съм се вдигнал да бия път за да ти уважа мероприятието и е редно да отвърнеш подобаващо. Не е нужно да се обичаме. В крайна сметка ако бяхте 7-8 човека едва ли щеше да ти е приятно. В Събота закъсняхме малко и още с приснигането бях подканен да си платя таксата, която се оказа, че е 10лв. Няма да избягам. Мисля, че на фона на посещоемостта, кояно беше очевадна си е малко пресилено. Един колега и приятел, поне аз го смятам за приятел, ако реши може да сподели се възмути и каза "уж бяхме решили таксата да е колкото да покрие разходите, а го обърнахме на печалбарство". Повтарям, това не са мои думи. Отговорих, че ако бях на 40-50км. ще си запаля колата и ще се прибера.
И без това нямах настроение за стрелба заради проблем с пушката. От Миро чувах само "аз нямам вина за нищо", "не се сърди Ники, аз нямам вина за нищо". Ами аз ли да имам вина за неразбориите бе Миро. Ако се нагърбя да организирам мероприятие и има проблеми естествено вината ще е моя. Истината е, че само желание не стига. То е една малка част от всичкото бягане.
Не е само "идвайте да стреляме".
Повече, не. Освен ако разбера, че Петко, Макса или някой който знам че няма да ме изненада е участвал в организацията. Поне миналата година беше доста различно, благодарение на тях.
 

stelibg

Потребител
Колеги, нека запазим добрия тон в темата, за да не "убиваме" желанието на Миро да организира други подобни мероприятия. Вярно е, че имаше пропуски, но къде ли няма. С времето всеки се учи. Е ако не друго, поне поиграхме тенис на маса :)
 

anibis

Редовен Потребител
Дойдохме си на приказкатаааа.
Павка аз знам че въобще не си дащен,другия път моля те недей да идваш. Ще ми бъде наистина по-добре,да не ти гледам навъсената муцуна.
И специално на който не му е харесало,и таксата е ви е била голяма 10лв за един клас,15лв за двата.
Аз си знаех че вие само ще скимтите и бях го казал на човек,та относно,за другите мероприятия ще е 20лв и надейте да идвате,
не сте желани!!! Да аз правя печалбарство,и се надявах точно вие многооооообройните да ми дойдете,и да направя от вас пачка,бръснарско ножче.Не ва ли е срам бе?
Точно вие двамата от русенската група не ва искам другия път когато ще го направя на хижата.
Такива хора като вас двамата,дебелооки не съм виждал. Да ви организирам,къде да се съберем всички,и накрая да ме изкарате че съм печелбарствал,срама нямате. То е до възпитанието на човека,ако на мен не мие харесало някакво мероприятие,никога не съм казвал че не мие харесвало,точно обратното,но вия двамката наистина ми станахте ясни,живи и здрави.
Благодаря!
 
Последна промяна:
Нагоре