Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

staif

Редовен Потребител
с чопарлака съм здъвкал не малко пистарки (600-ки и една 9-ка)точно поради причината която е описал Миро,а гумите не са чак толкова от значение ако може умело да се борави със съединителя :cheers:
двигателя ми е vf- rc 43 750 куб. 98 кончета
 

anibis

Редовен Потребител
[
Мирко със загряти нови качествени сликове няма проблем. Ако си ходил на състезания на писта и си ги пипал след финала докато са загряти знаеш - като дъвка са :)
Така е саморайче,сликовите след състезания са на 70-80% свършели,поради тая причина че са направени от много мек каучук за да лепнат на шиканите.
Но за градско каране няма как да се кара със сликове,най малкия дъжд и ще има асфалтови екземи.
За това е има полусликове,вярно много по-скъпи са от обикновена мотоциклетна гума,по-бързо свършват,но за сметка на това доста повече държат на асфалта.:winner:
 
Последна промяна:

pikaso

Потребител
Днес се прибрах от там.Вчера беше доста добре. В момента цялата ми мото компания са там и си правят ебаси купона. Там не е капнала и капка дъжд, за разлика от Софето.
 

Marto.

Потребител
ето я и моята любов,от доста годинки карам и все на cbr-i ми върви
 

Attachments

  • 10517043_10203305196303688_725256963_n.jpg
    10517043_10203305196303688_725256963_n.jpg
    65.1 KB · Прегледи: 69

burrago

Потребител
Малко спомени от лятото, мойта машинка е по-малка ама много си ме кефи. За съжаление днес вече хвана студа и не става за каране тъй че ще си топля душата с гледане на снимки.:)
 

Attachments

  • DSCI0213.JPG
    DSCI0213.JPG
    213.6 KB · Прегледи: 68
  • DSCI0214.JPG
    DSCI0214.JPG
    213.4 KB · Прегледи: 70
  • DSCI0204.JPG
    DSCI0204.JPG
    212.1 KB · Прегледи: 71
  • DSCI0284.JPG
    DSCI0284.JPG
    221.6 KB · Прегледи: 75

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ще изчезнат и малкото съвестни които си плащат всичко и спират на полицаи..

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
 

dberov

Редовен Потребител
Че после няма да клатя държавата като институция както ми падне ли.
Не съм плащал данък на едната си кола 13 години а сега намерих начин да си взема и венетка на половин цена, не че няамам парите а защото искат да ни ги вземат ако може всичките ама лапане голямо.
 

Streetspirit

Новодошъл
"Могат да си спрат от движение моторите, и на пролет...." е няма такава олигофрения!!!!
 

andi

Редовен Потребител
Като мерака е голям сезона няма значение .
С мотор с кош към халетата , оттам откъдето Субаротата не можаха да минат . 20170125_162711.jpg
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Те Субарутата ходиха и се връщаха няколко пъти да прокарат пъртина......
 
Последна промяна:

andi

Редовен Потребител
Пеко , вие минахте зад Сантинели , мотора кара от пожарната покрай линиите . Откъдето в големия сняг никой не можа да мине .
 

burrago

Потребител
Това Урал ли е, верно много са проходими! И аз не съм спирал да карам цяла зима, само че избягвам силно заснежените места щото от там не мож да мине скутера, където има горе-долу утъпкана пътека върви. Ама карам бавничко! Казаха, че февруари ще е по-топъл и ще караме повече.
 
Нагоре