Резултати от Търсенето

  1. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Имам два използвани на по около 1500 изстрела. Нямат скъсвания и частични деформации. Мога да ги подаря ако ти вършат работа. Само доставката си поемаш.
  2. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    При мен най-добри резултати дава с JSB Exact Heavy 1,17 и съответно 0,67 в 4,5мм. До 25м най-добър и евтин вариант са RWS Hobby.
  3. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Чудесно, колега! Групите на какво разстояние са? 20-25м? Скоростта ми се струва нисичка за тези чашки. Това са към 17Дж. Моята дава 200м/с с 1,17г. Може би ГП е с по-ниско налягане или все пак маншетът изпуска. Аз спусъкът го гресирам, но ефектът е същият. Приятни забавления
  4. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравей колега, буталото оригинално ли е? Аз в момента имам 2 резервни, правени в Украйна. Измери за всеки случай оригиналното и ми прати размерите. Ще видя дали имам подходящо. Аз също бях сложил оригинално и при мен изпусна сравнително бързо. Смятам, че проблемът е, че влиза много плътно и...
  5. Link

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Принципно е така, но трябва адски внимателно и при всички положения винтчето да е насочено в безопасна посока. При мен не се получи, въпреки че развивах много бавно и внимателно. Просто в един момент с гръм излезна всичкият въздух. Никакво шипене, съскане и прочее не се чу преди това.
  6. Link

    Избор на въздушен пистолет 4,5 мм /чашки/

    Stoeger XP 4 След известни доработки се получи не по-лош от Weihrauch HW40
  7. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравей, Не е предвиден вариант за спадане. На втория въпрос - при 18-19 Дж отката е почти нулев, но не съм забелязал подобряване на точността. Поздрави
  8. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Фабричната ГП влиза доста трудно. Описал съм го някъде назад в постовете. Вероятно в следствие на това щокът може да не е съосен спрямо центриращия отвор на спусъковия блок (няма свободно място за самоцентриране), което води до изпускане на въздух и съответно спадане на налягането и повреда на...
  9. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Става. Компактът се различава само по скъсената цев и модератора. Въпреки това моят опит показва, че слагането на фабричния комплект не винаги е удачно.
  10. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Не знам фабрично да има такава, но всичко зависи от налягането в ГПто. Аз имам два вида ГПта (поръчкови изработки). Едната е стадартно напомпана на около 130атм (55кг) и си дава 23,5Дж. Другата е 120атм (50кг) и дава 19Дж. За съжаление не мога да кажа колко точно трябва да е налягането за 16Дж.
  11. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Благодаря, колега!
  12. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравей Хектор, Честито за пушката! Бих искал да те помоля за две неща. Може ли да сканираш и да качиш уведомлението, че пушката е под 24Дж. Не съм виждал такова досега за Комета. Дали ще ти е удобно да снимаш регулиращия по вертикала винт на мерника и да измериш точната дължина на частта, която...
  13. Link

    WEIHRAUCH

    Здравей, Имам от няколко години hw40. Не мога да го сравня със Zoraki, зашото не съм стрелял с такъв. От вайрауха съм изключително доволен. Дава 114 м/с с RWS Hobby, Geco и други от този клас, като точността (10м) е превъзходна, въпреки ниския клас чашки. Има регулируем мерник по вертикала и...
  14. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    JSB exact heavy 0,67g RWS Hobby за разстояния до 25м (евтини)
  15. Link

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте колеги, Много ми хареса идеята и визията на Хатсан Проксима http://www.hatsan.com.tr/en_proxima.html и сериозно се замислих по въпроса, но в никой от нашите магазини не я намерих (даже в Заримекс). Някой има ли информация дали изобщо ще я пускат в БГ? Благодаря предварително!
  16. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Вижте пост #575 COMETA - хубавите испанки.
  17. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравейте, Миналата година нямах време да се занимавам с пушката, но сега изглежда ще има. И така... Оригиналната газова пружина, която поръчах от Испания изглежда издиша. Скоростта е паднала с около 20м/с. Възможно е да е от дългото стоене, а е възможно и от монтажа да е. Както бях писал в един...
  18. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Нека и аз да се включа. Преди години като промениха закона, писах до Комета. Официалният отговор за мощността на Комета 400 беше "<23Дж" и това наистина е така. С каквито и чашки да стреляте (и разбира се, фабрична пружина) скоростите и мощността леко ще варират, но няма да надвишат 23Дж. Дори с...
  19. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Още едно допълнение. Мислех, че съм го написал в първия пост, но след като получих няколко запитвания, погледнах и установих, че съм пропуснал. ГП-тата ги поръчах от тук http://www.aceros-de-hispania.com/. Този сайт даде най-добра цена от трите, препоръчни от Комета. ГП-тата ги няма като продукт...
  20. Link

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравейте, Получих няколко запитвания дали тези ГП-та стават за Комета Фюжън. Би трябвало, но не мога да кажа със сигурност, тъй като не съм разглобявал Фюжън. Доколкото ми е известно на Фюжъна само цевта й е различна. Прикачам снимки с размерите на газовата пружина и спусъковия блок, който...
Нагоре