Резултати от Търсенето

  1. ilian

    Първа PCP пушка

    1.30лв ти е бележката за хищници на месец и няма да се криеш от никой.В двора на село не се стреля ха ха
  2. ilian

    Регионална група Ловеч & Троян

    А на ловен събор,честваме 120г. Ловешкото сдружение
  3. ilian

    Регионална група Ловеч & Троян

    Работата е сериозна
  4. ilian

    Регионална група Ловеч & Троян

    Модератора е първи на хорото
  5. ilian

    Регионална група Ловеч & Троян

    Модератора е първи на хорото
  6. ilian

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    С хубав фенер може и без подсветка,иначе ако има такава е по-добре да е само точка и то възможно най-малка,цяла светеща скала по-скоро пречи.
  7. ilian

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    При мен явно вятъра е някакъв специален,защото ми влияе на изстрела и то сериозно. Проектил .30 калибър 11.6гр с BC 0.547 изстрелян с 800мс при страничен вятър от 5мс ,на 250м ми дава 13см отклонение,което е достатъчно да си изтървеш мишената Според моят калкулатор,проектил .30 кал. 11.6гр. с...
  8. ilian

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Не мога да разбера какво толкова се радвате на тези големи калибри и невероятни скорости? На скоро стрелях с 14гр. проектили в .30 калибър,засилени до умопомрачителната скорост 335мс( ха ха ) Вярно,че на 100м групата от 5 изстрела беше около 20мм,ама да възпроизедеш изстрел и след половин час...
  9. ilian

    Неизбежна самоотбрана

    По закон оръжието се съхранява в касата,но имам право да си го вадя когато си поискам,например за почистване;). Пък и ходя на лов постоянно и рядко се задържа в касата:rambo:
  10. ilian

    Моето видео

    Или ще идеш до бай стругар да резнеш цевъта:lol:
  11. ilian

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Гледам че почват от на х5,което напълно достатъчно за да си търсиш мишената в тъмното.
  12. ilian

    Регионална група Ловеч & Троян

    Aлоооо Модератора,като нещеш да се похвалиш аз щего направя :bravo: Честито и много слука:rambo:
  13. ilian

    Регионална група Ловеч & Троян

    Специално за модератора;),ураганния вятър не ме спря да пробвам гонга на 140м 10мм желязо все едно е масло:D
  14. ilian

    Тактически фенери и лазерни прицели

    http://www.lovecbg.com/index.php?/topic/4606-%D1%82%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D0%BE%D1%82-dpetrof/?view=getnewpost Това е човека с фенерите,ползвам негов фенер и съм много доволен. С него не отказвам изстрели и на 200м;)
  15. ilian

    Тактически фенери и лазерни прицели

    Ползвам негов фенер,направо е страхотен,с оптика на х6 виждам спокойно на 200м по какво стрелям
  16. ilian

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ама на 300м не са зле,оправи ми настроението тази вечер ха ха
  17. ilian

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ставаше въпрос за това,че на х6 спокойно виждам мишена,а не с каква пушка стрелям. С това увеличение спокойно на 100м правя група под 1MOA,и за де не пълен спам поста едно време с хасана АТ44 в 5.5 стрелях винаги на най-малкото увеличение,в случая х8. Най-готино беше да си целя старите кутийки...
  18. ilian

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    С оптика на х6 спокойно стрелям до 250м,на х10 до 400м. Оптиката ми струва 400лв.
  19. ilian

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Тези геко които си снимал са еквивалента на скапаните чашки гамо ха-ха. По добре да иде в темата за огнестрелно
  20. ilian

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Има по 11ст. група на 100м 3-4см с китайска оптика за 50лв,стават перфектно за всичко. Вчера докато се усетя заминаха към 150бр,та сега си я ползвам като едно време асаня стрелба за кеф. Обаче имай на предвид ,че е мнооооооого скучна пушка,за 5-6хил. изстрела не съм пипал нищо по нея:lol:
Нагоре