Резултати от Търсенето

  1. NME

    Hatsan 1000s 5,5mm spring срещу Ekol Thunder spring 5,5mm

    Може да си вземеш такова Или ако не ти се дават пари , може да си направиш
  2. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    В пловдивския ВИП и двато пъти ме предупредиха , когато си купувах Метеор, че е добра пушка , но трябва да се отвори и почисти, също и да не се стреля без чашка. В Прицела( този зад Галерията) също разбират от ВО. В Креза , човека който е в работилницата , пък е запален по ВО. Не на последно...
  3. NME

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    С фх-а стрелях само с жсб кинг и когато получих хибридите от Павката , реших да проверя каква е скоростта (275м\с) и каква ще е разликата в попаденията между двете. Жсб-то бяха в центъра, а хибридите , горе вдясно , около 5 см и три бяха в една дупка. Затова на клипа , първия изстрел се целя...
  4. NME

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Моето фх дриймлайн .25 с пластмасовия приклад, както си е от магазина , стреля еднакво добре с жсб кинг и хибридите мк2 . Когато стрелях по хартия , хибридите ги групираше горе вдясно. Когато отидох да стерлям по шишета , хибридите си бяха в центъра.
  5. NME

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Честит празник скъпи съфорумници! Някой разпознава ли каква е черната пушка в средата? На клипа е към 3:40 мин.
  6. NME

    Избор на въздушна пушка

    https://www.isd-bg.com/optika-4-16x44-diamondback-tactical-ffp-mrad-dbk-10027 Тази е най-добрата за парите си. Ще ти върши идеална работа.
  7. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Е , не , това вече е прекалено , а и няма да е удобно . Вярно е , че си дал една шапка пари за това китайско бижу , но все пак не е самурайски меч, че да го пипаш само с ръкавици. Смазвай с каквато и да е смазка , без силиконова и тефлонова , но много пестеливо, че да не влезе вътре. Когато...
  8. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Ако Мартин М. си пусне отделна тема , примерно , "Търся майстор за тунинг на еди-каква си пушка" , а не да пише в темата за съвсем друга , вероятно ще има повече успех в намирането на подходящия човек. За похвала е начина по който Мартин се грижи за пушката си. Освен , че не желае да стреля и...
  9. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Честито и със здраве да си я ползваш! Пусни 2-3 изстрела и виж дали има дим в цевта или дали излиза от прореза където върви ригела. Ако няма дим или не мирише, значи си извадил късмет , както при Марев и пушката ти не е омазана. Направи 1000 изстрела , да се разработи и след това виж дали...
  10. NME

    Избор на пушка до 250лв.

    https://www.aliexpress.us/item/3256805180017535.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.27135ad4RhP1TB&browser_id=b7f4c7c1f6054ee397b5a9e2c080c149&aff_platform=msite&m_page_id=dylphqkcecazuzgp18d8afbb1cdf4348e383585fe7&gclid=&pdp_npi=4%40dis%21USD%2130.33%214.10%21%21%21217.40%2129.38%21%402101c5981707433...
  11. NME

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    Това си е сериозно предимство спрямо обикновените. Последно да питам и спирам да спамя в темата . Ако дигиталната оптика няма такова приложение за БК и изчисляване разстоянието и като изключим , че се вижда по-добре през нощта (аз не съм се научил да стрелям през деня , камо ли през нощта) ...
  12. NME

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    Не се заяждам, извинявам се, ако така е прозвучало, просто питах какви са предимствата пред обикновените оптики . Със сигурност има нещо, щом се продават толкова много.
  13. NME

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    За какво са ви тези дигитални оптики, през всяка нормална оптика за 1000 лв. се вижда в пъти по-добре ?
  14. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    До тогава няма да останат бутилки и кенчета на сметището и ще трябва да пресyшим някои
  15. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Силен вятър , на пориви , като основния полъх беше отдясно. Стрелба от походна маса , след 3 отчайващи групи, махнах възглавницата.
  16. NME

    Оръжеен магазин Заримекс

    На пощата отговарят по-често . До сега само веднъж ми звъннаха на телефона и то преди доста време.
  17. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Може би , в повечето случаи получаваш каквото плащаш, освен когато плащаш повече . Но пък мерника на китайската пушка има възможност за бърза корекция на вятъра (чувал съм , че слагат подобни на гранатомети) , който отсъства при скъпите пушки.
  18. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    30м , 5 jsb 50м , 6 jsb и 3 rws hobby (долу вдясно) 50м , 3 jsb, подпрян на седалката на колелото Най-късметлиските 3 (падат се долу вляво) , на 80 м прав ,като компенсирах половин мушка над горния ръб на мерника. Качвам я само като нещо интересно което ми се случи , а не ,че пушката може...
  19. NME

    Оптика за Gamo Replay Magnum 2gen

    Може и да му върши работа , ника е random shooter, пушката е многозарядно гамо магнум...... Шегата настрана, ако човека се интересува , мога да монтирам такава на магнум ВП и да споделя резултатите.
Нагоре