Резултати от Търсенето

  1. L

    Термообработка и метални покрития - оксидиране , никeлиране , анодиране и др.

    Щях да пиша преди време, но скоро открих контакта на човека ( бях го скрил от себе си). Прави много качествена оксидация. Гр. Кюстендил, Стоян Атанасов 0887 623 417.
  2. L

    WEIHRAUCH

    По Коледа стават чудеса. Вайха с нова оксидация и реновиран приклад. Приклад е скъсен, стария лак е свален, каналите (от дървояди) запълнени с епксидно лепило и финално обработка с Tru Oil. Визуалния ефект от каналчета го смятам за ефект, а не за дефект. Най-важното една детска усмивка...
  3. L

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Моля, ако някой е запознат. На човек преболедувал и вече оздравял от СOVID19 - PCR тест, какво отчита. Благодаря
  4. L

    COMETA - хубавите испанки.

    Днес гледах в OLX има 2 комети. Едната е почти нова.
  5. L

    WEIHRAUCH

    Днес видях номера. Просто не предполагах, че е там. Пушката е ръждясала но не чак толкова зле. На места има подпухнало, но след почистване не остават язви.
  6. L

    WEIHRAUCH

    Не ме притеснява почистването, правил съм го вече. Търся кой да направи оксидацията, както трябва. Преди години правих на една 312-ка с Наталия 2 в комбинация с преубразувател за ръжда на Вюрт. Перфектна защита от ръжда но визуалния ефект не ме радва. ПП. Серииния номер е 802818 и сайта на...
  7. L

    Haenel 312 , 311

    Колега сподели къде се намира майстора за оксидация и тел. за контакт. Благодаря
  8. L

    WEIHRAUCH

    Не можах да намеря серииния номер. Ръждата много я е подгонила. Някаква идея, къде да го търся.
  9. L

    WEIHRAUCH

    Един подранил дядо Коледа..... вехтошар. Попадна ми силно занимарена WH 30 първо поколение. 1. Приклад надупчен от дървояди ( липсва парче от него). 2. Силно корозирали метални части. 3. Пушката не зарежда. Но както е казал народа на харизан кон....... Първо свалих приклад. Под него...
  10. L

    Варненска група - SEA WOLVES

    В Цикония http://www.ciconia.net/ciconia-index-bg.html
  11. L

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Преди 8 месеца от Цикония се опитаха да ми продадът 10 годишна бутилка за нова. Беше китайска с водна проба от 11.2018 г., произведена 2009г. Бяха сменили крана с марка Дрегер. Отказах я и си купих от Бултекс 99, американска MSA за 420 лв.
  12. L

    Моят автомобил.

    https://gospodari.com/%d0%ba%d0%b0%d0%ba-%d1%81%d0%b5-%d0%b7%d0%b0%d0%be%d0%b1%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d0%bb%d1%8f-%d0%ba%d0%bf%d0%bf-%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%be/
  13. L

    Лъкове и арбалети

    Много е добре. Пусни мишени, ако имаш.
  14. L

    Моят автомобил.

    Имам книжка от 2001 г. ( 18 годишен). Карам кола от 13 годишен. Като взех книжката ми взеха Голф 2 и........ бях, като развързан. Минавах по 100+ км на ден. Ходили сме кафе да пием на 100 км. Обичам да шофира и до днес ( хоби ми е). Та си мисля тия 10-15 км. на ден дето ги залагате за млад...
  15. L

    Лъкове и арбалети

    Ако някой реши, че темата не е уместна може да я махне. Мислех да я кръстя темата " Арбалети и лъкове" но наобратно звучи по-добре. Няколко колеги се похвалиха със скорошни придобивки. Аз скоро мисля да се обзаведа с някой арбалет. В тази тема може да се пуснат ревюта от първа ръка. Също направа...
  16. L

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Колко е дълго парчето? Как е отрязано? От каква пушка е? Тези въпроси ми излизат първосигнално. ПП: Може ли снимки в " цял ръст" и на двата края.
  17. L

    Снимки на вашите пушки

    Супер. От къде я купи? 601 е модела предполагам? Аз имах 600 и още съжалявам, че я продадох.
  18. L

    Kral Arms

    Какво е работното налягане на резервоарите на тези пушки?
  19. L

    Kral Arms

    Ти си я направил СТ цев ;) тя затова стреля добре :p. Шегата настрана. Доста пушки Крал има във форума, как се представят цевите им. Аз лично съм кандидат за едно Джъмбо.
Нагоре