Резултати от Търсенето

  1. gogan64

    Kral Arms

    И аз съм вече пънчер! kral arms puncher breaker s 4.5 Първи впечатления..... Амии по-добро качество от другия турски производител! Отлична платформа за напреднали /въздухари /....и за начинаещи също... Въпреки клеймото 19ДЖ. туиста е същия като на стандартната версия! Шока е осезаем /брутален/...
  2. gogan64

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Какво точно имаш предвид от ТУНИНГ?
  3. gogan64

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    До манометъра ще видиш болт за права отвертка! развиваш внимателно!
  4. gogan64

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Уважаеми колега .механичните мерни прибори се настройват по три начина-долно основание-горо основание и център! Долно основание -мишената ти каца на върха на мушката без просвет! Горно основание -закриваш мишенета с мушката Център- захапваш мишената на половина Това е АБ. в стрелбата за...
  5. gogan64

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Има значение къде е произведена пушката!!! Искрено ти желая и ти като мен да имаш възможност да притежаваш и стеляш с пружинни пушки от топ5 в света .А хатсана ще ти стои в ъгъла щото трудно се продава! п.с. Аз имам 3 хатсана в ъгъла
  6. gogan64

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Имаш го в комплекта който върви с пушата/бяла полиамидна джаджа прилича на шайба.и тъничък О -пръстен от гума...............
  7. gogan64

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Това упражнение е възможно .....но на пушката с кято се прави пише/ Made in Germany/ ПРОВЕРЕНО !!! МНОГОКРАТНО!!! Ама за Хатсан и то 125 ца Мисия невъзможа! /изключвам случаиности 2 попадения от 100 опита/ ПРОВЕРЕНО !!! МНОГОКРАТНО!!!
  8. gogan64

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Пушката е супер ! Вече е над 5000 настрел..............
  9. gogan64

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колега.или пружината е за смяна. или е разбито леглото на щифта! Правилната дума за хатсана е ОПТИМИЗАЦИЯ а не форсиране! А именно -поносим откат.комфортно зареждане и добра точност! Тези неща ги постигам по следния начин- Редукция на трансверпорта на 3 мм! полиране на челото на цилиндъра...
  10. gogan64

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Вадиш щифта .внимателно разширяваш на 8.5мм отвора. Пожелание полираш вътре. От опашката на свредлото което си използвал правиш нов ! Промени ъгъла на атака / долния/ при заварянето той разбива леглото. .заключващия ъгъл остава същия/горния/!
  11. gogan64

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Търся централен болт за хасан 95 SAS- комлект със всички неща по него! Ако някой има излишен може да пише в темата или ЛС
  12. gogan64

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    REGULATOR това ми звучи редуктор Някой има ли информация за това китайско чудо??? Сдобил си се с най добрия булпап в средния ценови клас! двата модела на една и съща марка са лидери по продажби в света Р15 сайд левър и Р10 болт екшън! Пушките са с редуктор/регулатор/ Германски лиценз ...
  13. gogan64

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Нямат го в наличност!
  14. gogan64

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Някой може ли да ми каже от къде да си купя ремонтен комплект за помпа Хатсан ; или поне О пръстена на трета степен! Предварително Благодаря! Вижте какво оръдие си купих вчера 7.62 карнивор
  15. gogan64

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Нормални пружинни пушки правят по-добри групи от тази! Добре е да ти кажа от собствен опит че собствениците на ХАТСАН имат две радости Първия път когато си купят ХАТСАН! Втория път когато го ПРОДАДАТ !
  16. gogan64

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Не е само за тази партида! При тази марка е тенденция да си купуваме заготовки за пушки......................
  17. gogan64

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    От ляво скопен! Дясно надървен! Дебелината на шийката.накратко. На колегата честита нова пушка Ще има работа за стругари и майстори! Булбоса си замина на добра цена и Аз съм много Щастлив!
  18. gogan64

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Голямо дялкане на дърво ще падне ................ 80% е пластмаса!
  19. gogan64

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ако до сега не си стрелял с ПСП,ще си впечатлен! Ако знаеш за какво става въпрос,Ще си разочарован! Най агресивно рекламираните стоки ,са най големите боклуци!
  20. gogan64

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    За 5 години от както не съм пипал ХАТСАН псп нищо не се е променило! Надявах се качеството да се е повишило ,ДА ама НЕ! Посредственост ,много левашки изпълнения/има снимки/ Пласмаса- осмици ,спусък ,шина на спусъка,шина на саидлевъра,куатрото с пласмасов корпус........... Нямаше да се учудя ако...
Нагоре