Резултати от Търсенето

  1. didarai

    Моята градина

    След сагата с косачката , лъсна наяве , че много колеги имат градини , така че реших да пусна тази тема . В нея може да разискваме всякакви въпроси свързани с треволяците и т.н. Мислех да е "градинска техника" , но после обобщих . Та , ..косачката умря , пътува си към Румъния и ся съм на...
  2. didarai

    Настройка на оптиката .

    Оригиналният линк : http://fekete-moro.hu/bfta-setup-manual/index-en.php И превода: Представяне. Целта на това ръководство не е да научи човек как да стреля Field Target или как да стреля с въздушна пушка по принцип .Преди да използвате това ръководство, е необходимо да сте се запознали с...
  3. didarai

    Правила и мерки за безопасност при боравене с въздушно оръжие.

    След разговора днес на ЛС и по Скайп с един нов млад и не служил колега,стигнах до извода ,че е необходимо да опишем правилата и мерките за безопасност при боравенето с въздушно оръжие.Аз самия съм писал поне веднъж(а на ЛС доста) за тях,а може и другаде да ги има,но говоря да са отделени в нещо...
  4. didarai

    Въздушно Оръжие Терминология

    Терминология при въздушните оръжия. А Амуниции (ammunition): Сумарно понятие с латински произход (munire - снабдяване), първоначално разпространен чрез френския термин (la munition = военни материали), с който се обозначават всякакви средства за водене на война, но в най-ново време ограничен...
  5. didarai

    "Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичаме)

    Започвам нова тема в която можем да обсъждаме стари и нови филми. --------------------------------------------------- Моите предпочитания са към екшън-трилърите, за предпочитане с добри визуални ефекти.Не държа филма да е скъп,но държа като ме "грабне" отначало ,да не ме "пуска" до края си,а не...
Нагоре