Резултати от Търсенето

  1. didarai

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Не намирам темата за общи въпроси без тема, затова ще питам тук . Някой ползва ли PTZ камера с приложението ICSEE ? Интересува ме върши ли някаква работа, защото YCC365 за нищо не става . Дава аларми за хюман детекшън и от най-малката муха , т.е тази важна функция не може да се използва ...
  2. didarai

    Вицове и смешки

    Ко не знаете как се ходи на лов за глигани ..:D:D
  3. didarai

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Back to beginning ....:D:D( Йех тез емотикони бе ...:wall:...сигурно не съм добре ;):lol::lol::lol: ! ) Та ...13-14 г . по-късно ...върнах се там , откъдето започнах . Метеор 1000 АР ...на механични . :D Днес реших да го прострелям с норика хамър 5,5 и Гамо рокет . Що с тях , щот такива имах под...
  4. didarai

    Избор на въздушна пушка

    По отношение на спусъка , нориката въобще не може да се сравнява с кометата . Втората е с много по-добър . Лично аз бих предпочел тази оптика : https://promoclub.bg/product/dalekoboen-optichen-mernik-riflescope-4-16x40
  5. didarai

    Избор на въздушна пушка

    Около 2 години след като взех ПП отказвах да стрелям с оптика . И сега дори се върнах пак към механичният. Само , че ...оптиката (макар и главоболие на ПП) ме научи на много неща и най вече ....да стрелям :) . Особено ако си сам и няма кой да ти дава съвети, с нея е далеч по-бързо и лесно ...
  6. didarai

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ами не .. :) Не е така . И за пушките не съм бил така също , а си казвам както си е . Тва съм го наумил като " най-добро" до тези пари, с тези функции , което аз съм намерил . Като казах и другите варианти съм прехвърлил и не съм взел още решение . Съгласих се и с доводите за останалите неща ...
  7. didarai

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Tipo sedan . Иначе и за такъв вариант (задна камера и регистратор без дисплей) също мислех . В общи линии мога спокойно да си карам и без тях . За тва като решение се насочих към нещо .....кво да е , да си го монтирам сам набързо , колкото да го има и все пак да се вижда добре . Ето ревюто ...
  8. didarai

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    По принцип и аз тръгнах от това шаоми . После обаче се замислих за какво основно ще го ползвам . 4К GPS ...ясно . Само че не съм такси , не очаквам чак толкова инциденти да имам , а ако има не дай боже , примерно да се вижда , че не ми спазва предимство стига . Гледах на тази ревюто и се вижда...
  9. didarai

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Добър вечер мили хора ! :cool::D:D Намислил съм да си сложа видеорегистратор (80-90 лв) и със задна камера за паркиране (задълже o_O). Метнал съм око на този , https://www.emag.bg/videoregistrator-amio-hd-dvr-dual-lens-kamera-za-zadno-vizhdane-2000051094/pd/DGWQZGBBM/ че му гледах ревюто и ми...
  10. didarai

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Да . Идеята ми беше да не ползвам бутилка със страничен вентил . Значи този направо го навивам на накрайника(германски стандарт) на маркуча на печката , а техният отива в шкафа ? Така ли ?
  11. didarai

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Добър вечер мили хора ! :cool::D:D Та ... Докараха ми една печка за отопление от Емаг на газ . Изненада . Вътре имаше такъв клапан . До колкото набрах информация , тва нещо се завива на ъглов кран . Въпросът ми е , има ли вариант да го монтирам към обикновен маркуч и нормален редуцил вентил ...
  12. didarai

    Лъкове и арбалети

  13. didarai

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Така . Малко наизуст ще карам , но това което видях е , че във врътката има пружина. Може би тя е "термостата" . Та ...тази пружина (под черната пластмаса ) е противоположна , на отварящата клапана . Демек като стегнеш на 0-ла , тя трябва да е по силна от на клапана ,за да го държи затворен . И...
  14. didarai

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Като твоята е . Също допълвам като трябва. На 1.2 е в момента. Номерът с иглата не мина обаче . Грее си яко на нула .
  15. didarai

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Махнах врътката . Може би не е била стегната докрай и остава иглата леко отворена. Раздвижих я и я стегнах докрай . Може наистина и котлен камък да пречи да се затвори докрай . Може и да подложа нещо над иглата ,за да я натисне повече . Може би и самата врътка се регулира вътре .. ???
  16. didarai

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Там сий бало майката :D...и скоро го затворих с видии . Ама той за цялата стая ще намали (което пак е решение ) , но има логика и всеки радиатор да се регулира . В къщата работят към 6 и всеки на различна температурата на термоглавата отваря . От 0 (без да може да се спре ) , до над 3 , за да...
  17. didarai

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Не съм запознат с парната . Ето този панел до преди дни си работеше пак на 0-ла на термоглавата и беше ОК температурата в стаята , но от няколко дни нещо даде жега . То е ясно, че от нея няма накъде да намалявам повече . Отдушника ми е ясен , но от друго място може ли да се намали температурата ???
  18. didarai

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    И двамата сте прави На Лесово искаха само паспортите и талона на колата , в едната кабинка и застраховката . 60 лири на влизане и 5 лв на излизане за ....дезинфекция (затваряйте прозорците, че пръскат .. ) В аутлет мола обаче искаха Хес код . Предполагам обаче , че може да се мушнеш с къв да е...
  19. didarai

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Смятам да скокна до Одрин тези дни. Само с ваксинация (зелен сертификат) ще мина ли границата или ще искат турците нещо друго ? А дали ще хващам Виваком до Одрин ? Мисълта ми е да ползвам Waze за навигация (трябва интернет).
Нагоре