Резултати от Търсенето

  1. V

    Варненска група - SEA WOLVES

    Благодаря ти!
  2. V

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте колеги. Посъветваха ме да пусна запитването си тук. Имам Асан mod.85CR.Може ли някой да ме упъти, от къде да си взема нов маншет и о-пръстен за цевта(за Варна).Предварително искам да кажа,че съм видял офертите в он-лайн магазните. Питането ми е за Варна и региона.О-пръстените...
  3. V

    Варненска група - SEA WOLVES

    Благодаря. Доста рових и четох,преди да постна въпроса.Тези ги видях и аз,питането ми беше за Варна,има ли място,където да ги намеря и сравня със стария. Преди време патих с едни пръстени за Хайнел,уж за същия модел оръжие беше,различни ръбове и т.н.Всички цеви на хасанчо с еднакви пръстени ли са?
  4. V

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте колеги. Имам Асан mod.85CR.Може ли някой да ме упъти, от къде да си взема нов маншет и о-пръстен за цевта(за Варна). Благодаря на отзовалите се.Равна мушка и плавен спусък желая :)
  5. V

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте колеги. Имам Асан mod.85CR.Може ли някой да ме упъти, от къде да си взема нов маншет и о-пръстен за цевта. Струва ми се деформиран.
Нагоре