Резултати от Търсенето

  1. G

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Да и на мен ми изгрежда добра ама знаеш как е едно е да я гледаш на картинка, друго е да си боравил с нея... Затова питам
  2. G

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Колеги някой ползвал ли е въпросната пушка??? Дали си струва паричките?
  3. G

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Колеги забелязах че в калибър 4.5 на така хвалените чашки във форума JSB освен различната тежест (което е ясно) има и различен диаметър 4.51 , 4.52 и 4.53??? Е нали всички са калибър 4.5 как да го разбирам това, че едните влизат по плътно в цевта а другите по свободно ли? И кой са за...
  4. G

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    А да попитам само всички метеори 1000 ли се продават с обикновенните механични мерници или има и с фиброоптични?
  5. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Пушката ще я ползвам на механични мерници на разтояние доколкото ми позволяват възможностите. Няма да слагам оптика така че не ми трябва толкова прецизна стрелба групи и т. н. т...Всички препоръчвате метеора за тия пари, но доколкото съм запознат и той трябва да се отвори и почисти преди...
  6. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Благодаря все пак на отзовалите се :)
  7. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Видях, че в темата се обсъждат хатсани а аз се бях ориентирал към закупуването на такава пушка. Явно съм сбъркал обаче както с форума така и с марката. Тука явно сте много компетентни всички и ви е под нивото да дадете някой съвет, защото повече изписахте за това че съм сбъркал темата от колкото...
  8. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    То още никой не ми е предложил модел на хатсан а уж темата е за тях :) Ясно е че фирмата не е ок като цяло, просто исках малко помощ, ако все пак се спра на нея да избера по малкото зло :) Инъче ми е пределно ясно, че за тия пари няма да е кой знае какво...
  9. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Не е ли много мощна метеора - съответно голям откат и трудна за овладяване? Пък и четох, че механичните и мерници били доста капризни (не знам колко е вярно де) а аз на механични мисля да я ползвам...
  10. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Точно затова питам, не мисля че като не разбираш има нещо лошо да потърсиш мнение от по опитните... Добре явно страйкъра не е добра идея прероръчайте ми нещо друго тогава в тоя ценови клас говорим за 200 - 250 лева най много....
  11. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Е hatsan striker 1000 vortex не е ли по добрия вариянт все пак е с газово бутало а метеора с пружина???
  12. G

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте, колеги нов съм във форума и ми предстои да си купя въздушна пушка hatsan. Държа да е с газово бутало и съм се ориентирал към модела striker 1000 vortex. Проблема е обаче че от това което изчетах досега всички препоръчвате 4.5 калибър а от този модел няма 4.5 даже не знам дали изобщо...
Нагоре