Резултати от Търсенето

  1. Васил 83

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Ами, на сайта вече са качени. Изглеждат много добре, цената също е добра на фона на останалите премиум марки. Късметлиите сдобили се с тях да пишат ревюта.
  2. Васил 83

    Karma...

    Много ми харесват моделите, ама много, само ме притеснява теглото им, аз такава маса в килограми до сега не съм виждал при нашето хоби. Ама ще поживеем (надявам се:) ) и ще видим! Не пиши с болднат текст. Не си по-различен от останалите.
  3. Васил 83

    Оръжейни изложения и панаири

    Като ги гледам тия китайци, май започват те да са движеща сила при pcp-тата, с тези иновации само те предложиха нещо интересно. Компресора също е иновативен. Незнам как ще ги помпа тези барове, но сигурно за нашите нужди до към 300 ще му е като детска игра. Не мога да разбера само, защо сайта на...
  4. Васил 83

    Оръжейни изложения и панаири

    Браво, добре си отбелязал новостите, ще наблюдавам Karma airguns как ще се развият. На RTI също много ми хареса новият им модел. Дано да успееш да ги вкарваш в БГ.
  5. Васил 83

    RTI Arms

    И на мен доста ми хареса. Има вече няколко клипчета в тубата. Май ще е качествен продукт!
  6. Васил 83

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Нека да изчакаме колегите да споделят снимки/клипове. Тогава да се сравнява. Все пак цената също в случая играе роля.
  7. Васил 83

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Стискаме палци всичко да протече добре! В нашата държава на абсурдите човек може да се сблъска с всичко. Споко, ще ти се наредят нещата!
  8. Васил 83

    Air4Guns - Горивото за вашите пушки!

    Браво! Много успехи пожелавам на магазина!
  9. Васил 83

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    UPS не ги разкарват, за всички техни пратки отговарят intime. Винаги звънят преди доставка, може да им се звънне предварително за уговорка.
  10. Васил 83

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Може ли някой с няколко думи да поясни каква е разликата между 940nm и другият вариант?
  11. Васил 83

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Наблюдавам с интерес темата, ако излезне хубав продукт и е на обявената по-назад в постовете цена може и аз да закупя една бройка с балистичен калкулатор.
  12. Васил 83

    Лъкове и арбалети

    Със сигурност ще трябва да му направиш на ново прострелка, аз като го нагласях моя използвах голям пакет с пресовани парцали. Продават ги на някой места. Даже и с него пак прецаках една от стрелите. Преди това само, че предварително се бях запасил с 15 броя от али-то.
  13. Васил 83

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Май доста хора от форума имаме интерес към тази оптика. Дано наистина някой да сподели повече впечатления от нея.
  14. Васил 83

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Не мога да разбера, това някакъв нов модел слъгове ли е или просто различна кутия?
  15. Васил 83

    Оръжеен магазин Заримекс

    Аз също имам наблюдения, че продавачите в магазина са леко неадекватни. Преди време от тях си взех далекомер. Оказа се че калъфчето с което си върви са го продали заедно с друг далекомер. Направиха ми отстъпка, но ми стана странно що за хора бачкат там. Втората ми случка с техният магазин е от...
  16. Васил 83

    МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

    Здравейте колеги, реших днес да почистя цевта на air arms-a. Всичко си беше наред докато не ми се скъса въжето с което издърпвам парцалчетата. Страната, която издърпвам е с меден край към 3 см. Та този край остана вътре в цевта, а след това като се опитах да го извадя се заклещи в шраунда. Пиша...
  17. Васил 83

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Честито на fx почитателите, има нов играч в отбора. Fx king - https://fxairguns.com/rifles/king/. Пушката изглежда много добре!
  18. Васил 83

    Избор на оптика

    Хроно, ако искаш можеш да си поръчаш от Ali express, там има доста добри моделчета на прилична цена.
  19. Васил 83

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    За начало намерих това: https://www.optics-trade.eu/en/mounts/shopby/ring_diameter-35_mm.html От сайта съм купувал преди време оптика и бяха точни.
  20. Васил 83

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Само от любопитство да попитам как стоят нещата с марката RTI, по-натам ще имаш ли възможност да вкарваш техни пушки? Гледам имат сайт за директно пазаруване, а и в Балистас ги има, но си е друго да си вземеш нещо директно от наш човек.
Нагоре