Резултати от Търсенето

  1. carex

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Хайнелчето не спира да ме радва ,10м положение прав.
  2. carex

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Супер ще е. Аз и мойте колеги сме се" зарибили"на 25м по кибритени клечки.
  3. carex

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Вън е студено но в халето е топло ;) Насъсках пак Хайнела но този път от положение прав и на 10м
  4. carex

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Днес реших да" насъскам" Хайнела. Имайки предвид, че не е пипано нищо по него освен смяна на диоптъра с Р3.5Х20 разстояние 25м лек ветрец на пориви на3ч. Чашки JSB Target Sport Diabolo 4.5мм. 0,520гр. Резултата ме изненада.
  5. carex

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Името определено дава усещането за надежност ,но дали е така :rolleyes:
  6. carex

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Днес в обедната почивка ,доста се надлъгвахме с вятъра :)
  7. carex

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Леко вятърче 0.4м/с в обедната почивка , на една биричка :)
  8. carex

    Kral Arms

    Нещо все ме човъркаше да сваля модератора и да пробвам Турчето с гола цев. Речено , сторено : Лявата група е със, дясната без, разстояние 50м
  9. carex

    ПРОБЛЕМИ ПРИ СТРЕЛБА С ПНЕВМАТИЧНО ОРЪЖИЕ. ВЛИЯЕЩИ ФАКТОРИ И РЕШЕНИЕТО ИМ.

    Оптиката е : Tasco Riflescope Target & Varmint 6-24x44, 1/8 M.O.A. Dot reticle https://www.optics-pro.com/instruments/tasco-riflescope-target-varmint-6-24x44-1-8-m-o-a-dot-reticle/p,3987
  10. carex

    ПРОБЛЕМИ ПРИ СТРЕЛБА С ПНЕВМАТИЧНО ОРЪЖИЕ. ВЛИЯЕЩИ ФАКТОРИ И РЕШЕНИЕТО ИМ.

    Наблюдавах следният феномен . При слънчево време ясно видим"мираж"вятър на 6ч около 0.8мс дистанция 50м. стрелях лявата мишена след около минута, облак закри слънцето стрелях във втората преместването на СТП е видимо. Интересно е да чуя и други мнения.
  11. carex

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Много обичат до ограмотяват, и да са първи и единствени в света :no:
  12. carex

    Kral Arms

    Турчето се сдоби с нова оптика. Резултата е доста обещаващ. Нямах много време за прострелка а и вятъра беше силничък до 2м/с.
  13. carex

    Kral Arms

    Пънчера с все още заводската настройка!
  14. carex

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Една мишенка и от мен с най добрата група до момента. Променлив вятър от 1.5 до 3.4 км/ч
  15. carex

    БУЛПАП

    Лично аз съм спокоен напълно, след около 3000 истрела няма и най малката индикация за проблем ,дано така да е и занапред. Смешното е че само руснаците ги имат. пп: Преди години когато излязоха първите Хатсани я имаше същата истерия.Тогава руснаците познaвaха само Б50 и бяха на ниво самоделки...
  16. carex

    БУЛПАП

    Много по-добре ще е човек да се изказва на база личен опит .Не се обиждам нито искам да обидя някого не правя и реклама, но за 850 лв. вадиш пушката от кутията и правиш група 11мм. на 50м . Това на някой явно не му харесва - имам предвид производители и затова този ценови клас е анатемосан.
  17. carex

    БУЛПАП

    Не че нещо, ама откъде ти е информациятя за тестовото :sorry:
  18. carex

    БУЛПАП

    Върти се едно клилче в Тубата за един гръмнал Крал. Главнит герой пак е руснак. След време пияндурника си признава че вместо на 200 бара го заредил на 300 :lol: Така че трява да се внимава !
  19. carex

    БУЛПАП

    Клега както казах вече освен че става по - къс става и по - шумен ;)
  20. carex

    БУЛПАП

    Махнеш ли заглушителя и става неприлично къс :)
Нагоре