Резултати от Търсенето

  1. Tiger

    Варненска група - SEA WOLVES

    Преди малко се прибрах от Белослав. Прострелях новата оптика. Направих няколко снимки на канала. Времето е много хубаво. Пожелавам весели Празници.
  2. Tiger

    Варненска група - SEA WOLVES

    Пишете и мене в групата Пожелавам приятна и Хонорарна седмица!
  3. Tiger

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Първо: Честит Първи учебен ден на всички Ученици и Преподаватели. А сега на въпроса - "Puschka.bg" продава съчми "Baracuda Match" на "hn" 1,37 гр 200 бр.-10,50 Има ли някой, който е стрелял с тях? Това същите съчми ли са, които познаваме от преди време? Поздрави от Варна
  4. Tiger

    Моят автомобил.

    С голямо нетърпение очаквам въвеждането на защитни каски в автомобила и разни други неща, които могат да се измислят.
  5. Tiger

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    От две години ползвам АТ-44 с долно зареждане. Не съм имал никакви проблеми. Много ми е приятно да стрелям по окачени лъжици. Презареждането е много бързо и ефектно. Веднъж отворих механизма от любопитство и коригирах малко ъгъла на огъване на едната от плас- тинките. За експерименти си купих...
  6. Tiger

    Варненска група - SEA WOLVES

    Време е всички, които ми дадоха съответните съвети да получат удовлетворение как са из- ползвани. След кратко обобщение отидох в първия магазин за крепежни елементи и купих за 2,50 лв. "Ключ глух с рамо 20х22 мм". След малко въздействие с една малка "брусовка" всич- ко се получи. Със съответните...
  7. Tiger

    Варненска група - SEA WOLVES

    Благодаря за светкавичните съвети. Започвам да работя по въпроса с ключа за манометъра.
  8. Tiger

    Варненска група - SEA WOLVES

    :sos:Поставих редуктор в цилиндъра на АТ-44. Явно на обратно. Заредих 160 бара. Сега нито въздухът излиза, нито нещо се развива. Някой имал ли е такъв случай.
  9. Tiger

    Моят автомобил.

    Допуска се разлика до 25 мм по обиколката на гумата.
  10. Tiger

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    За глупостта не съм много съгласен. Пушката е 10 /десет/ зарядна. Много обичам да стрелям по 10 /десет/ окачени мишени тип "лъжица" и когато улуча последната то първата още да се люлее. Поздрави от Варна
  11. Tiger

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Експлоатирам АТ44-10 със зареждане тип "помпа" откакто се появиха на пазара с две осмици. До сега съм нямал проблеми. Само един път разглобих помпения механизъм от любо- питство. Проблеми ми създаваше бойният клапан, но след три опита с пружинката всичко си дойде на мястото. Имаше и малко...
  12. Tiger

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Какъв хронограф подхожда за АТ44. Пушката е с оригинален саундмодератор. Предпочитам да не е "рогат".
  13. Tiger

    Тактически фенери и лазерни прицели

    Пак по идея на usera2 две пластмасови скоби за водопроводни тръби обърнати една към друга и за- хванати с болт и гайка М4. От едната страна се щраква фенерчето, а от другата към оптиката така, че да не пречи на регулиращия елемент. Закрепването е сигурно и включването на фенерчето не во- ди до...
  14. Tiger

    Тактически фенери и лазерни прицели

    Благодаря на колегата usera2 за това, че направи разсъжденията си за фенерчето в публичното про- странство. Благодарение на това вече разполагам със същия комплект фенерче и батерии. Всичко е както го е описал. Свети като фар на автомобил с насочена светлина за далеко и със заливаща свет- лина...
  15. Tiger

    Начини за транспортиране - куфари , калъфи.

    Ъглите и пантите на куфара за пушката са от "Практикер". На сандъчето за бутилката са от старо ку- фарче от нещо като зъбарска машинка леко доработени. Ако купувате от "Практикер" задължително проверете за еднаквост на ъглите в пакетчето. На мене лично ми се наложи да се връщам два пъти. На края...
  16. Tiger

    Начини за транспортиране - куфари , калъфи.

    Не е кой знае какво ,но това са мойте самоделки за пренасяне.
  17. Tiger

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    В петък регистрирах моята ПСП в служба КОС Варна. В съседната стая се изготвят документите. Там работят две млади момичета. На едното платих два и петдесет, на другото два и четиридесет и с бумагите и пушката /задължително в калъф или куфар/ се явих пред съответното служебно лице...
  18. Tiger

    Варненска група - SEA WOLVES

    Аз също ще участвам в разпределението на разходите. Пожелавам новата придобивка да се ползва с удоволствие и много здраве.
  19. Tiger

    Варненска група - SEA WOLVES

    Днес влязох във връзка с един от низшите ръководители на охраната на поделението в с. Любен Кара- велово. Помещението за, което се споменава е тъмно /без ток и вода/. След няколко дена ще получа по-подробна информация. Имам обещанието, че той ще проведе разговор със съответните фактори и ще ме...
  20. Tiger

    Моят автомобил.

    Някои данни за Laguna 2 1.8 л. 2001-2005 год. Двигател F4P 771 - 85 квт /116 к.с./ при 5750 об.мин. R-Cat AT /автом. ск. кутия/ 770 - 88 /120/ 5750 МТ /ръчна ск. к./ 772,773,774,775 - 88 /120/ Поздрави от Варна
Нагоре