Резултати от Търсенето

  1. A

    Първа PCP пушка

    Чл. 56. (1) (Изм. - ДВ, бр. 91 от 2008 г., бр. 6 от 2009 г.)Ловуването се извършва с гладкоцевно или нарезно огнестрелно ловно оръжие. Когато оръжието е полуавтоматично, то не може да бъде заредено с повече от един плюс два патрона в магазина. Ловните оръжия не могат да бъдат автоматични. (2)...
  2. A

    Първа PCP пушка

    Нямам нужда от LR при положение, че вече имам WMR. Познавам някои от най-добрите снайперисти на България, те тренират много с ПЦП, не с 22лр. Не исках съвет за огнестрелно и не искам да се разхождам с такова в сглобен вид извън населено място, защото това според ЗЛОД значи лов. В НК е описано...
  3. A

    Първа PCP пушка

    Благодаря на всички. Цената на чашките е пренебрежима. За другото оръжие са ми по 70ст на .22 и 3,5-7лв за .308, така че.... 6-7 кутии (120-140 патрона) .308 са половин пцп :)
  4. A

    Първа PCP пушка

    Простете невежеството, Umarex Walther добър вариант ли е? Някак предпочитам ново.
  5. A

    Първа PCP пушка

    Привет, Поредната тема за избор на PCP, ще ме извините. По същество: Искам точна PCP с която да мога да стрелям на 50-80-100(дали?)м и да правя добри групи. Бюджетът за пушка, помпа / бутилка е 1700-2000 макс. Да може да прави поне 30-40 изстрела без презареждане. Оптика ще мисля допълнително...
Нагоре