Резултати от Търсенето

  1. SGS

    Вицове и смешки

  2. SGS

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Май искат да ни върнат към лъкове и арбалети...
  3. SGS

    Kral Arms

    Вече бях писал за това. Затегни малко стопера. При мен никога не се размествал при стрелба.
  4. SGS

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Наш военен снайперист с уникален изстрел на 1,5 км http://www.pan.bg/view_article-4-445416-nash-voenen-snajperist-s-unikalen-izstrel-na-15-km.html
  5. SGS

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    И аз съм поръчвал няколко пъти от тях, никакви проблеми. Идва бързо, директно на адреса. Не ползват български куриерски фирми.
  6. SGS

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Спиди - www.speedy.bg/bg/dpd-economy-cr Имат такава услуга да купят стоката от посочен от теб адрес и да я доставят после на твоя адрес. Щракни на Заявка за COLLECTION REQUEST над таблицата. За Германия срока на доставка е 3-4 работни дни, което е много добре.
  7. SGS

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Huben K1 отново се е появила в Krale. Преди около година исках да я купя и комуникирах с тях относно тоя модел и ми казаха, че нямат намерение да я зареждат заради много проблеми по нея. Интересно защо са си променили мнението, щом сега се е появила в наличност при тях. Някой случайно да знае...
  8. SGS

    Kral Arms

    To това не е недостатък, Просто трябва да си затегнеш щифта който притиска регулатора. Погледни над него и ще видиш малка дупка в която се намира тоя щифт и с шестограм можеш да регулираш колко да притиска. При мен никога не се е въртял сам при стрелба. Гледай да не го презатегнеш много, че...
  9. SGS

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    HW100T FSB -> 13 изстрела с JSB 1,175. Мишената е на лист А4, на 55м. по далекомера. Е, не е като предишните мишени на 30м. дупка в дупка, но и това не е зле :)
  10. SGS

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    По лесно и бързо ще минеш с DHL. Трябва да има пратиш нотариално заверено пълномощно да те представляват пред митницата. Искай да ти пратят платежни нареждания за сумите които дължиш. След като си платил всички ДДС-та, мита и каквото още са ти дали, пращаш им копия от платежните, които те...
  11. SGS

    Обяви от мрежата

    Значи решението е групова жалба, подписана от повече хора, защото като се съберат 20 , 50, 100 излъгани, се събира една сума, която хич няма да е нищожна. По тая логика трябва да го оставят да си мами безнаказано и без спиране ?
  12. SGS

    Обяви от мрежата

    Да, но ако блокира всички непознати няма да могат да му звънят и нови хора които да излъже.
  13. SGS

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Да има някакъв редуктор, обаче съм чел, че някои го махат китайския и слагат HUMA. Късмет с новата придобивка и много 10-ки.
  14. SGS

    Kral Arms

    Защо вместо да си усложняваш живота, не вземеш направо един Airsoft пистолет? Те са по 0,5 J, максимум съм виждал 2 джаула. Повечето са 0,7 - 1 J
  15. SGS

    Kral Arms

    Бърз тест от днес. Втори Пунчер (този в 6,35мм.) за който писах последно се предстaвя добре засега. Всички мишени са на 30м. По 6 изстрела на всяка. Не хареса H&N FTT , с Баракуда малко по-добре. С JSB 1,645 резултата се вижда :) В момента стреля с 260м/с чашка 1.645, т.е. около 55 J Още не...
  16. SGS

    PP700W - PCP пистолет

    Не съм го разхвърлил още на части, че все няма време, но имах в предвид това регулиране на "порцията" въздух към чашката.
  17. SGS

    PP700W - PCP пистолет

    Не е чак толкова фатално, че няма предпазител, ако не го държиш зареден. А и спусъка не е с двойно действие. Зареждаш само преди да стреляш , но все пак трябва да се внимава. Видя ли от къде му се регулира мощността? Моя го мерих, на макс. показа 185м/с с 1гр. чашка, т.е. към 17 J
  18. SGS

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Испанците продават Weihrauch -> www.aceros-de-hispania.com/airguns-competition-pcp.asp?product=carabina-weihrauch-hw100-t-fsb&utm_source=doofinder&utm_medium=doofinder&utm_campaign=doofinder От тях съм получавал неща направо на адреса. Не изпращат с поща, така, че няма да се налага да се ходи в...
  19. SGS

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Май и аз почти всичко което се предлага съм вземал за проби. Куфарчето с чашки наистина тежи няколко кг. 30м е максималната дължина в двора ми и затова само на толкова засега. От прозореца на гаража - до отсрещната ограда. Слава богу, че поне и това имам под ръка, поне за бърз тест. За...
Нагоре