Резултати от Търсенето

  1. Kambe

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    За много години колеги!! Gamo Replay-10 maxxim 5.5
  2. Kambe

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    3 шута от 30 метра клекнал със сръбски чашки не е зле, нали ?!
  3. Kambe

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Оптиката заспа с половин оборот нагоре! Прав от 25 големи крачки целих запалка 3 от 3 със сръбските чашки. Доволен!!
  4. Kambe

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    добре, ще поръчам и от тях значи :) Тук в Свищов няма никакви наличности, само боклуци е**си.. Всичко трябва да чакаш с куриери ..
  5. Kambe

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Мерси за отговора ! Настройвал съм я на няма и 20 метра.. но настройване е силно казано... по най-аматьорския начин, под пушката бях сложил аптечката от колата а приклада между дъските на една пейка... Може да ви стане ясно за каква настройка говорим :) Но сега на 30-тина метра 10 от 10 в...
  6. Kambe

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    утре ще дойдат , Gamo Match тези сръбрските HUNTER даже не пише какъв грамаж са...
  7. Kambe

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Така лек ъпдейт около моя прогрес :D . Днес ходих да пострелям по кутий от бира. от 25-30 метра цела кутията с 10те чашки, но бие 10-тина см под мерника. Примерно целя най-високата част на кутията, а попадението е в средата на кутията.. Въпроса е на оптиката врътката в посока UP ли да я въртя...
  8. Kambe

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Да, излиза пушек като стрелям по-интензивно..какво значи това ? А може ли да използвам тези тампони , които се продават самопочистващите ?
  9. Kambe

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Не съм я разглабял, пушката я взех от магазина на guns.bg. Продавача ми каза ,че си има смазка, да не се притеснявам. Препоръча ми след кутиика чашки да капвам тънко масло на "гьончето".
  10. Kambe

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Здравейте ! От вчера съм собственик на първата ми въздушна пушка , за което много се радвам. Модела е GAMO REPLAY-10 MAXXIM 5.5. Гледах чуждестранни мнения из нета , доста добри отзиви имаше , та реших да се сдобия с една... Сложих си оптиката, настроих я доколкото е възможно на полеви условия и...
Нагоре