Резултати от Търсенето

  1. LOKY

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Здравейте някой има ли Big Bore 9mm. с 2 цилиндъра? Мисля да купя такава защото разгледах доста по нета и много ми хареса. Като точност и мощност ме устройва и има JSB Predator за нея. Понеже е корейска ме притеснява единствено от към качество и издръжливост. Да не стане така да изкарам 1к...
  2. LOKY

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Привет на всички. Сдобих се най-после с ей тия красавци Sig Sauer 226 и Dan Wesson 715 6 инча и двата са СО2 като мога спокойно да кажа че и двата си заслужават с леки изключения разбира се, но пълно щастие няма. Така, значи SS 226 пълен blowback с 1 бутилка се изкарват 3 пълнителя и 1/2 точна...
  3. LOKY

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Дано никога не ми се наложи да ми се наложи. Аз съм го купил за да му кефя по мишени и най-много срещу някой помияр. За другото си имам сериозно средство... както е казано по-добре 12 да ме съдят от колкото 6 да ме носят. :)
  4. LOKY

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Сдобих се най-после с Sig Sauer 1911 4.5mm Co2 Max Michel . Целия е метален без пълнителя който е от пластмаса. Стреля с стоманени BBs 0.35gr. 12g бутилка достатъчна за около 5-6 пълнителя всеки с по 16 BBs. Малко над 3 J е и докарва около 400 fps. Като за BB пистолет от Япония първите ми отзиви...
Нагоре