Резултати от Търсенето

  1. NTec340

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Виж тук. Питал съм ги - пращат до Бг. Тука колегите казват, че са коректни. https://www.krale-schietsport.nl/en/guns/air-rifles.html
  2. NTec340

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Искам, не искам, пак трябва да хваля Гадняра :-). Направи ми заглушител за Херкулес-а (6,35мм). Шумът падна с около 80%. Остава още, но е основно механичното тракане от металните части. Групата я измести на долу с около 2см на 50м. Прострелях оптиката на ново. Супер е сега! Преди около двора...
  3. NTec340

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Гадняра трябва да го прекръстим. Хасан да се казва. Като пушките :-) И моята е голяма работа - 40 изстрела - от 250 до към 180 бара... От първи до 40-ти изстрел и на 100м дистанция няма разлика в пропадането.
  4. NTec340

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    От тук някой пазарил ли е? https://www.krale-schietsport.nl/en/ Питах ги дали пращат пушки (включително и над 200-300 джаула) до Бг - нямало проблем. Само да се обозначи "обикновена поръчка", за да не е със самолет.
  5. NTec340

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Преди седмица се свързах с Ники (Гадняра). Поръча ми Хатсан херкулес-6,35 и оптика. Използвах неговата отстъпка от магазина. Направи задължителния за пушката тунинг, който той самият е описал подробно на 329 страница от тази тема. Днес получих пушката и оптиката. Пушката стреля със 118 J, при...
  6. NTec340

    Технически обсъждания за принципа на действие на ПЦП

    Поне е по-трудно със сигурност. Но ги намерих тия станции. Аз помислих, че пълнят голямата бутилка и се изкефих. А те са м/у пушката и бутилката. А Дианите се навиват направо към бутилката. Има преходник в комплекта. За туй не съм ги бил чул. Няма да ми трябват. Намерих и темата за метана.. Ае...
  7. NTec340

    Технически обсъждания за принципа на действие на ПЦП

    Грандпа, тва за зарядната станция го чувам за първи път. Може ли някъф жокер? Как пък не съм го видял тва! Толкова се ровя....
  8. NTec340

    Технически обсъждания за принципа на действие на ПЦП

    Благодаря, рис! Някак преглъщам 2хил лв за самата пушка. Обаче ония 500+лв за помпа ме премазват психически : -) Сега разучавам варианта с бутилка. Но доколкото разбирам, водолазните компресори пълнят до 200 бара, а пушката (Диана Р1000) искала 300. Чувам някои ползват метан. Тва крие ли...
  9. NTec340

    Технически обсъждания за принципа на действие на ПЦП

    Ха! Аз си представях кой знае кви високи технологични разработки.... Нали в Бг няма проблем да си я купя като нямам FAC? Бях тръгнал да си избирам първа пушка. С пружина. После видях красотата на газовото бутало. Обаче моделите, дето харесвам ги нямало вече. Така съвсем на теория извървях пътя...
  10. NTec340

    Технически обсъждания за принципа на действие на ПЦП

    Извинявайте, въпросът ще е досаден за вас, но аз не намерих отговор. Какво значи означението "FAC" на някои РСР-та? От вашите коментари става ясно, че е почти задължително да го има? Да не би да е редуктор?
Нагоре