Резултати от Търсенето

  1. T

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Не съм пускал обяви и снимки във форума и ще и пиша тук,имам за продан Славия 630 след 2008 на 20/30 чашки ,нова,с оптика липърс 4х30,също нова,хубав калъф,резервна пружина,маншет,и оплътнение за цевта.Имам и чисто ново бутало с маншет и тапа с предпазител също чисто нови.Търся на комплекта 500...
  2. T

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Една от причините за неточност,според мен е твърдият спусък,поне при беше така с една норика Драгон.
  3. T

    Norica spider grs 5.5 точност

    Имах норика Драгон със същия дървен спусък.Е такова дърво няма ,каквото и да го правиш нестреля добре.Стрелял съм със норика west но с нея си е приказка,а сега съм с комета и е супер.
  4. T

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Ако е dragon е същия дървен спусък,веднага я продадох.
  5. T

    COMETA - хубавите испанки.

    Сигурно е така аз затова се зачудих защо на фабричната е обратно.
  6. T

    COMETA - хубавите испанки.

    Тук се вижда ,че поставя газовата с тънката част в буталото защо се е наложило шлайфане.Неразбирам много но тази на клипа е с фабрична гп.
  7. T

    NORICA - още по-красивите испанки.

    А дано да си свършиш работа и да нямаш проблеми,и аз вземах една 4.5 с газова и и се радвам още и дано не изтърва скоро пружината.
  8. T

    NORICA - още по-красивите испанки.

    http://www.bularms.com/images/stories/virtuemart/product/originalna-gazova-pruzhina-butalo-za-kometa-400.png Тук провери ли
  9. T

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Явно никой не е сменял на west и затова си купих и dragon.Та въпросът ми към по запознатите е като и слагам газова пружина да махна ли шайбата за която е писал колега за марвик 97г или да я монтирам с нея.
  10. T

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Ами на 30 крачки проби пълно шише с минерална вода от двете страни.Невярвам да е 120 м доста усилие се иска да се зареди.Но благодаря за информацията и може ли да и сложа газова пружина за по голяма скорост.
  11. T

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Благодаря но от там как се пазарува. А извинявай разбрах ,че са съвместими . Имам и и още един въпрос на моята norica west 5.5 има буква F във петоъгълник.Четох ,че това е вариант с по слаба пружина и бихте ли ми казали каква му е скороста.На мен не ми се струва хич слаба но все пак да попитам...
  12. T

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Искам да попитам някой знае ли газова пружина от кой модел ще стане на norica west 5.5.Гледах пружините но моят модел не е упоменат със съвместимите.
Нагоре