Резултати от Търсенето

  1. Venco

    Снимки на вашите пушки

    Само ИЖ-22 липсва в момента,че е на гости при баща ми;):)
  2. Venco

    ИЖ 53М - пружинен пистолет - тунинг

    Мир на праха му...
  3. Venco

    Вицове и смешки

    Хаххаха, сигурно на Азис- Напипай го. :p:D:D:D
  4. Venco

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Една мишенка с Артемис СП-2, 10 изстрела на 15м., от коляно, на закрито без вятър. :)
  5. Venco

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Прилича на края на пружината според мен...да не е счупена. Най-добре да я погледне някой преди да купуваш части, може и да не е толкова голям проблема.
  6. Venco

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    HW98, JSB exact express diabolo - 0,510g. Разстояние 18м., много лек вятър, по 7 изстрела в мишенка, позиция клекнал с опора, оптика Лийпърс 6х32 мини АО. Пушката си е супер, ама мен хич ме няма. Поздрави на всички. :):cheers:
  7. Venco

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Здравейте, ето две мишени и от мен. На закрито 12м. на механични, едната е клекнал от коляно, другата прав без опора с Gamo rangemaster 5.5. Чашките са H&N excite plinking, по 10 изстрела на мишенка. :)
  8. Venco

    Обяви от мрежата

    ;) https://bazar.bg/obiava-28502949/prevazhoden-savetski-vazdushen-pistolet
  9. Venco

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    За много години, колеги, бъдете здрави и усмихнати. Наздраве:):cheers:
  10. Venco

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит празник на именниците и на всички строители, наздраве. :):cheers:
  11. Venco

    WEIHRAUCH

    Здравейте, колеги. Благодарение на приятел, живеещ в Англия се сдобих с резервен комплект за HW98. Той включва, пружина(поръчах за 16дж.), маншет, уплътнение за цевта и двете "шайбички", за цевта. Всичко това е на цена 39 паунда, около 86лв., пушката няма нужда от ремонти, но реших да ги имам за...
  12. Venco

    Обяви от мрежата

    https://www.olx.bg/ad/vazdushna-pushka-weihrauch-hw30-CID618-ID7YQnS.html#e852d83b65;):)
  13. Venco

    Обяви от мрежата

    https://www.olx.bg/ad/vazdushna-pushka-CID618-ID7UvlC.html#8646b13198;):)
  14. Venco

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит рожден ден, Павка, бъди здрав, усмихнат и много щастлив, весело изкарване. :):cheers:
  15. Venco

    Кой каква музика харесва?

    Добро утро :)
  16. Venco

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Защото ми се човърка нещо, цяла зима какво да правя иначе...;):D Шегувам се, просто ми е приятно да експериментирам.:)
  17. Venco

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Здравейте, колеги.Тези дни продължих с експериментите с ИЖ38п, сложих пружина от МР512 с 34 витки и утежнител 88гр-9.5 см. дължина, който го играе и направляващ за пружината...скороста падна на 167мс. с 0.52г. чашка. Замерих пружините и се оказа, че "оригиналната" е 3мм.(32витки), а от МР512...
  18. Venco

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    146 години от гибелта на Васил Левски. Поклон, Апостоле!
Нагоре