Резултати от Търсенето

  1. Румен Тодоров

    Софийската група

    с удоволствие,но вчера счупих приклада на hatsan-а и чак в понеделник ще дойде моя
  2. Румен Тодоров

    Изработка на мишени за ФТ

    Не плащам за рязане и не мисля докато не реши да се разпадне проклетата машина:) Ще ги изчистя мишените и пак ще сондирам мнение :) fatalen благодаря за разясненията ще кача и схема на механизма който сътворих който има жрлание да се занимава да го прави. Идеята е да му сложа регулиращ механизам...
  3. Румен Тодоров

    Изработка на мишени за ФТ

    Благодаря колега. Видях в темата,че всичко се върти около въпросните животинки и аз реших,че дизайна е правилния. Не знаех а и няма как да знам че тенденцията е да се стреля по-геометрични фигори и там подони. Кил зоната и щтита ще са почти плътни един до друг -почти 2мм отстъп поне на чертеж:)...
  4. Румен Тодоров

    Изработка на мишени за ФТ

    Мисля ,че тези дизайни ще са приятни?
  5. Румен Тодоров

    Изработка на мишени за ФТ

    :cheers:Благодаря,ще го имам предвид!
  6. Румен Тодоров

    Изработка на мишени за ФТ

    Прав си уточнявам параметрите защото ако има грешка да ме поправите! Едно е да предполагаш ефекта от удара върху материала друго е да имаш практичното наблюдение според мен.
  7. Румен Тодоров

    Изработка на мишени за ФТ

    Като ми влезе нещо в главата и няма мира :) Почна се изработката на 4 бр. мишени! Кил зоните са готови вече:) Мисля че 6 мм. AISI 316L е достатачно да издържи каквато и да е стрелба.
  8. Румен Тодоров

    Софийската група

    Ще опитам да дойда,базата ми е любима дестинация а и собствениците са ми познати! :)
  9. Румен Тодоров

    Изработка на мишени за ФТ

    Заварчика нераждавейка може ли да заварява?
  10. Румен Тодоров

    Софийската група

    Да попитам има ли някакви редовни -седмични сбирки да погледам малко и ако може да ми разясните някой неща?
  11. Румен Тодоров

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Виновен благодаря за информацията! Нека ако е възможно да се изтрие спама :)
  12. Румен Тодоров

    Изработка на мишени за ФТ

    Здравейте, Имам работщ лазер и триосна CNC машина за композитни материали и алумини. От София съм и мога да помогна с изработка и проектиране на мишени. Не става дума за пари и печелбарство. Ако има някой желание може да го обсъдим и да направим някоя мишена.
  13. Румен Тодоров

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Колега Добро утро! Май ти не четеш виж първата страница какво пише в поста на модератора:)
  14. Румен Тодоров

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Здравейте, Нов съм във форума и повече чета от колкото да изказвам мнение. Но по-същество и аз да се похваля: ,,Hatsan" 125 Grisley 5.5 Първите ми впечетления са доста добри. Ако успея и оптиката да я настроя ще е супер :)
Нагоре