Резултати от Търсенето

  1. marzykov

    Велико Търновска група

    утре ще ти звънна, но мисля, че трябва да си заформим едно постоянно място. Не съм наясно с разрешителните, но ще проуча.
  2. marzykov

    Велико Търновска група

    А къде, че ми бръмна главата там от някакъв дрифт ентусиаст.
  3. marzykov

    Велико Търновска група

    До полигона ли ходихте?
  4. marzykov

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Колега Дончо Иванов, Виждам, че си от Велико Търново и внасяш по поръчка. Би ли ми направил услуга да ми внесеш пцп и оптика от там и каква ще е цената на услугата и поръчката? Харесал съм си Reximex Throne PCP Synthetic cal. 5.5mm и Discovery VT-R 4-16x44 SF .
  5. marzykov

    РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за пренасяне, стрелба и др.

    Колеги. Не намерих из форума информация и пускам нова тема. Някой ползвал ли е и какъв колиматор за студена прострелка?
  6. marzykov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги, за да не ровя 340 страници - бихте ли ми дали бърза насока за подходяща двунога за АТ44 със синтетичен приклад от старият вид без антабки. Опцията за прихващане към цевта не ми допада никак.
  7. marzykov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Тези, които аз намерих работели с хубата. Я дайте акъл. Лоста за зареждане откак съм я купил се опитва да ръждясва (не е оригиналния) с какво да го намажа след като го почистя. Студена оксидация или друга химия?
  8. marzykov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Дано да е в помощ на търновци- намерих магазин на ул. клокотница 2. Имаха повечето о-пръстени за хасана. Останалите поръчах да доставят
  9. marzykov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Психолог - човек съм :) . Затова питам. Руския не ми е проблем - голям, но причината да питам е, че има хора които са си блъскали гавата преди мен и са я счупили вероятно. :)
  10. marzykov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Гледам за 99-ти път, но не мога да разбера размера на пръстените. :wall: Има схема за бт65 и ат44., а номерата при двете на пръстените са различни без пояснение в какъв размер са. Намерих това в нета, дано да е така : Само ми кажете от къде ги вземате :sorry:
  11. marzykov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги, трябва да се подменят о-пръстени на щуцер и превантивно на всичките такива на цилиндър на ат44 . Бихте ли ударили едно рамо за размерите, които трябва да закупя и от къде е най-добре.
  12. marzykov

    Велико Търновска група

    Е че какъв е проблема да го метанизираш :) Между другото, къде ходите да прострелвате във В.Т. ? На Беляковец ли?
  13. marzykov

    Велико Търновска група

    Колега, аз не можах да открия отговор на въпроса ти и по тази причина се оборудвах с метан, което между другото се оказа доста добър вариант.
  14. marzykov

    Велико Търновска група

    Колеги от Търново, понеже съм нов и неориентиран, бихте ли споделили къде в града си пълните метана и къде стреляте за кеф без проблеми? Отговорих си сам - на Топливо зареждат на 210 бара без проблем. Остава втория въпрос.
  15. marzykov

    Помощ за избор на нова пушка

    Това беше от най-голяма помощ и отговаря на всички въпроси :bravo: Не знам кой какво си мисли, но в България от време оно си е така, не може да легне да спи спокойно, ако не е в "далаверата". Пазарлъкът и прецакването вървят ръка за ръка с непоискания или ненужен акъл. Върви му обяснявай колко...
  16. marzykov

    Помощ за избор на нова пушка

    След доста ровене и четене стигнах до следния извод. Явно ще се купува купува ново PCP с бутилка в калибър 5.5. Причини : 1. Кометата към която се бях насочил, а именно с газово бутало - fenix 400 galaxy - цена 388 лв. - 8% (отстъпка от Сотис) = 357 лв. 2. PCP Cometa Orion SPR 5.5mm от Сотис е...
  17. marzykov

    Помощ за избор на нова пушка

    Е добре де, аз помощ поисках, а вие се захапахте един друг. Въпросът беше, че двете пушки са чат - пат в един ценови диапазон, ако не броим помпата. Сегашни цени в Сотис Въздушна Пушка Cometa Fenix 400 Galaxy GP 5.5mm (газово бутало) - 388лв Въздушна Пушка BAM Xs-b51 5.5mm (най-евтиното PCP без...
  18. marzykov

    Помощ за избор на нова пушка

    Мисля, че се поорентирах малко след още един ден четене в форума относно сваляне на газово бутало, стендове и т.н. Остана една питанка само, а именно - каква смазка ползвате за маншета и въобще вътре при буталото и спусъка и външно мога ли да ползвам гой. И малко вметване - понеже бам 50 пцп е...
  19. marzykov

    Помощ за избор на нова пушка

    Това без стенд предполагам няма да стане, нали? Подскажете ми за майстор във В.Търновско.
  20. marzykov

    Помощ за избор на нова пушка

    Добре, какво трябва да направя преди първо използване, освен почистване на цев?
Нагоре