Резултати от Търсенето

  1. Галин

    Избор на оптика

    Именно!Тая за която пита колегата е 100 ярда! Аз бих взел 30 или 50.... xpresident-не мисля че точно ти незнаеш какво е Паралакс! Или може би ме изпитваш!??
  2. Галин

    Избор на оптика

    Аз бих сменил калибъра на 4.5 с ГП задължително и оптика с по-малък паралакс! Leapers TS е добре! Задължително с моно блок!
  3. Галин

    Избор на оптика

    Здравейте колеги ! И аз имам нужда от малко помощ. Прочетох цялата тема,както и много други! Пушката е Whisper 4.5 IGT ,по данни на производителя е 24J Купих BSA S 4×32 WR-фиксирана. Стрелям до 50м Монтажа беше само с рингове(без моно блок)защото пушката има дампа блок(май така се наричаше,може...
  4. Галин

    От нищо... нещо

    Колега didarai....Велик си! Толкова точна и полезна информация ми я предостави на тепсия и готова смляна. Благодаря ти от сърце. Аз пък как няма да се сетя да поровя малко при братушките...?!! Ето...човек се учи докато е жив. Нека има повече такива ХОРА. Вече няма страх. При първа възможност я...
  5. Галин

    От нищо... нещо

    Охххх....разбрах!! Ще се отваря! Уплътнението е силиконов O-пръстен. Скоро ще намеря време и ще се пробвам. Ще пиша и ще снимам. Мисля че и без стенд ще стане.
  6. Галин

    От нищо... нещо

    Ами наистина не съм 100% сигурен. Просто в опътването пише че се смазва на всеки 500изтрела. Странното е че в един немски on-line оръжеен магазин се предлага полимерен маншет,а има ли начин да разбера без да разглобявам? До сега съм разглобявал само 2 китайчета и малко ме е страх особенно от...
  7. Галин

    От нищо... нещо

    Благодаря ти Hidden. Ще прегледам какво ново мога да науча!
  8. Галин

    От нищо... нещо

    Не ми мяза на Китайка,поне не евтина!
  9. Галин

    От нищо... нещо

    Да...да,това е пушката. Немска е!
  10. Галин

    От нищо... нещо

  11. Галин

    От нищо... нещо

    За стрелите си абсолютно прав! Вече съм прибрал дъската и стрелите. Пушлето го закупих от www.zarimex.eu Доста коректни. Верно...изчаках 10-15 дена,но с цел-безплатна доставка. Днес изтрелях няколко съчми без прострелка(нямах време) и забелязах доста групирани попадения! Със тяхните чашки...
  12. Галин

    От нищо... нещо

    Здравейте момчета! Спрях се на Perfecta mod.45- 4.5мм Това е пушка за начинаещи-главно! 7.5 J за скорост....незнам, около 180-200мс ако вярвам на YouTube. Качество и изработка на пръв поглед....ИДЕАЛНО!Приклад дървен-идеално гладък без забележки. Спусък доста мекичък и приятен . Автоматичен...
  13. Галин

    От нищо... нещо

    Да...сигурно е така DeadShot,но тя сега прави първи стъпки и иска като уцели да 'дрънчи' яко. Разбираемо е! Дете е! Надявам се после да мине на другата ....истинската вълна! И аз докато мина на сегашното ниво....бая топове смених. Ще търся нещо средно,но сте прави ...задължително в 4.5 И най...
  14. Галин

    От нищо... нещо

    Значи...метеора е тежък...3.5кг а сега гледам Байкал МP512 M 5.5 200мс...2.8кг....за нещо такова...ако има в 4.5 ....мога да потърся! Разбрах Ви идеята....когато взема нещо ще се похваля тук. Хасана го забравям.
  15. Галин

    От нищо... нещо

    Славията не са ли малко старички,а Иж видях в OLX днес. Ще проверя. Значи 5.5 да забравя. Ок . Разбрах Ви. Идеята е и да я зарежда лесно! Ако не се лъжа.... ИЖ-а вече е Байкал нали?
  16. Галин

    От нищо... нещо

    Май наистина сте прави! Няма да се занимавам с глупости. Поради тая причина лично аз не исках да си правя опити ! Здраве да е ! Благодаря за съвета! Ще Ви послушам. Лек ден на всички. Здравейте пак момчета...дано да не досаждам ама така и така стана приказката. Отказах се от тая глупост. Сега...
  17. Галин

    От нищо... нещо

    Здравейте колеги! Отдавна съм във форума,но съм пасивен...както някъде прочетох...мъртва душа. Просто съм любител,и няма какъв опит да споделя с Вас. Напротив...доста научих за Въздушното оръжие. Минах през няколко пушки във 5.5 и 4.5 Останах на 4.5. Мисля че това е моят калибър. Последното ми...
Нагоре