Резултати от Търсенето

  1. O

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Малко шарани и 2 бели риби от Ломци.
  2. O

    До опитните от форума

    Бихте ли препоръчали заводски заглушена PCP булпап. С сometa orion със заглушена цев като гръмна и ми писват ушите, а тъщата почва да се придвижва на прибежки и припълзявания из лозето. Търся нещо в 5,5мм и до 300м/с, на което /както съм чел тук/ му се чува само ударника.
  3. O

    Обяви от мрежата

    https://www.olx.bg/ad/vazdushna-pushka-kometa-orion-5-5-bulpap-CID618-ID7Wzeo.html#d01fec54c3
  4. O

    Моят автомобил.

    Лаф мохабет. Опитът показва, че и при каране без системата за допълнително омасляване, клапаните не се променят. От опит първо на жигул, после на форд - няколко модела, и последно от 8 години на хонда.
  5. O

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Пуснаха ми мейла. Разгледах историята и се оказа, че на 24.05 в 23,31 е влизано от IP адрес от Сърбия, а след него от още 80 айпита от цял свят. Преди това не съм отварял входяща поща от непознат адрес, но имах две такива писма от 24ти. Така също имаше много съобщения за недоставена поща...
  6. O

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Никакъв отговор във формата за контакт, а и телефоните на Нет инфо никой не вдига. От понеделник е така.
  7. O

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Някой да е имал такъв проблем с пощата в АБВ - "Системата за сигурност е засякла необичайно действие, свързано с вашата пощенска кутия. От съображения за сигурност, достъпът до кутията ви е временно ограничен."
  8. O

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Май само в Русенско казват на джанката слива :-[
  9. O

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    До всички, които са в Шумен. Там има екарисаж, а предстои откриване на риболова. Някой да удари едно рамо и да прати 10 кг. брашно по Еконт. Плащам си разходите.
  10. O

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    То хванали я. Ама как се чисти :D
  11. O

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    И патешките сърца на скара не са за пренебрегване. Сега по празниците съм на село и покрай агънцето съм се запасил и с 2 кила сърчица. Мезе за всичко стават :cheers:
  12. O

    Моят автомобил.

    С такъв москвич се трепят нагли мерцедеси и беемвета. Трескаш го през двете врати отстрани и ти прави ремонта на москвето :)
  13. O

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Само пропада.
  14. O

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Благодаря за мненията.
  15. O

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ще пробвам, ама помпата ми е...а мамата :)
  16. O

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Не е освободена, но или е от теглото на модера или смъква скоростта на проектила. Нямам хронограф да проверя.
  17. O

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Шлайфана е. Че и фаска на струга и направих за всеки случай. Заглушителя вътре е чист и няма никакви следи да е удряла чашка.
  18. O

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Не измества по хоризонтала, а само по вертикал надолу.
  19. O

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Днес си смених оптиката на БТ-то 6,35 с 6-24х50. Прострелях го на 50 м. и не пропускам 10 стотинки. Обаче като сложих заглушителя стана страшно - 30 сантиметра надолу. Някакви идеи за проблема?
Нагоре