Резултати от Търсенето

  1. Bay Mitko

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги, препоръчайте ми качествена оптика за стрелба на близки разстояния, 10-15м?
  2. Bay Mitko

    Избор на пушка

    Здравей, решил си да купуваш пушка за която някой си щял да каже еди какво си, ам като си попрочел оттук оттам, прочети и за пушки за които има позитивни мнения, защо да тръгваш с гъза напред?
  3. Bay Mitko

    Избор на въздушна пушка

    Друже, в този форум има ревюта и сравнения в изобилие, ама който чете чете, който пише пише, Чукча писател , не читател....
  4. Bay Mitko

    Кухненски ножове

    Здравей, понеже навремето аз ти пуснах фитила за тези ножове, просто съм озадачен от това което ти се случва, на мен ми служат вярно от 10 години и са все така резливи и безотказни. Дори съм забранил на жена ми да пипа двата по големи, че да няма наранявания недай си боже, а съм и оставил само...
  5. Bay Mitko

    ПРЕЦИЗНА СТРЕЛБА - начини за нейното овладяване

    Като собственик и на такава Комета, се чудя защо ти е оптика на такава дистанция! Не съм много добре с очите и на разстояния над 15-20 м ползвам оптика за да виждам попаденията. Под 15 м от ръка на оригиналния механичен мерник и мушка, много добри мишенки, сега нямам снимки.., но смятам че от...
  6. Bay Mitko

    WEIHRAUCH

    На моя пищов, установих след многократни опити, че най-точна стрелба дава на 1-ва степен, с чашки до 0.5гр, за 2-ра ст. иска по-тежки!
  7. Bay Mitko

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Както и да го усукваме енергията си е все по една и съща формула Масата/ в грам/ по Скоростта Метър в сек/на квадрат/делено на 2 Останалот е емоция ...
  8. Bay Mitko

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Здравей, Като за начало, вземи Славията, дано е читава, ама как да разбереш, като си новобранец! Постреляй с нея, тя ще ти даде представа за стрелба с пружинна пушка, не е върха на сладоледа, но е лека, удобна, точна и безотказна. Дори да надграждаш после , със сигурност ще си я запазиш завинаги...
  9. Bay Mitko

    Съобщения.

    Почивай в мир!
  10. Bay Mitko

    WEIHRAUCH

    Здравей, имам същата в перфекто състояние и стрелбата и е уникална, взел съм я да зарибявам внука. За оксидация съм пращал в Пловдив прди години за една Славия, но доколкото знам, човека вече не работи, НО!--- имай предвид че преди оксидацията трябва да се направи перфектно полиране на всички...
  11. Bay Mitko

    WEIHRAUCH

    Граматически погледнато, грешките не са 2 а 6, но това е за страничния наблюдател, надписа и закачката са лично между мен и товарищ Цилиндър, така че грешка няма, ние знаем и обичаме руският език!!
  12. Bay Mitko

    WEIHRAUCH

    Ех, Дарагой Товарищ!!! Още не съм видял пушката на живо, но ти за пореден път ме изненадваш с невероятните си умения, благодарение на Теб имам Уникати с показатели, надхвърлящи фабрично заложените възможности!! Невероятен Янко, тов. Цилиндр! Наздаровье!
  13. Bay Mitko

    Кухненски ножове

    Здравей, съжалявам за проблемите ти, но моите ножове са 10 годишни и ги точа на 2-3 месеца, и са бръсначи! Заточването го правя с кмъни с грид под 1000, с грид 3000 си е заглаждане!
  14. Bay Mitko

    Кухненски ножове

    Пеко, ми тази луканка като я режеш, мърда напред-назад кото парче сланина, а се знае , че луканката си е твърда доста???
  15. Bay Mitko

    Варненска група - SEA WOLVES

    ОК, че съм обявил дуел на една Дама!
  16. Bay Mitko

    Варненска група - SEA WOLVES

    Колеги, работи ли стрелбището в МОЛ- а?
  17. Bay Mitko

    Кухненски ножове

    Здравей, друже! Знаем се!! Да страхотни са, но са съобразени с японската кухня! Ако трябва да си нарежем тадиционните луканки, филета и прочие мезета "ергономично" не пасват на изходния мАтриал! Иначе и аз имам два Джапан мейд Дамаскуси, ама си ги ползвам за мезета, защото и дизайна им е...
  18. Bay Mitko

    Кухненски ножове

Нагоре